Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6910
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejne emocje na boiskach niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 7 października 2011, 17:56
Aktualizacja: 17:59
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend 8 i 9 października piłkarze klasy A i B powalczą o kolejne ligowe punkty. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Chojnika Jelenia Góra z Klubem Sportowym Chełmsko Śląskie oraz Lechii Piechowice z Juvenią Rybnica.

Równie ciekawie powinno być w Jeżowie Sudeckim, gdzie rezerwy Lotnika zajmujące dziewiątą pozycję podejmą KS Maciejowa (3.miejsce). Ligowy debiutant po kiepskim starcie co raz częściej sprawia kłopoty faworytom, urywając przy tym kolejne punkty. Przed tygodniem piłkarze "Drexa" ulegli jednak Rudawom Janowice Wielkie 2:6, zaś Maciejowa rozbiła rezerwy Pub Gola w stosunku 9:2.

Na spotkanie Lotnika DRX II Jeżów Sudecki z Klubem Sportowym Maciejowa zapraszamy w niedzielę, 9. października o godz.11:00 na stadion przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

A-klasa:

Grupa I:
Mitex Podgórzyn - Piast Bolków 8 października, 15:30
Orzeł Mysłakowice - Pub Gol Jelenia Góra 9 października, 11:00
Chojnik Jelenia Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie 9 października, 11:00
Pogoń Świerzawa - Halniak Miłków 9 października, 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Nysa Wolbromek 9 października, 11:00
Czarni Strzyżowiec - Victoria Czadrów 9 października, 15:00
Orzeł Lubawka - KS Łomnica 9 października, 15:30

Grupa II:
Skalnik Rębiszów - Orzeł Platerówka 9 października, 15:00
Bazalt Sulików - Błękitni Studniska Dolne
Chmielanka Chmieleń - Cosmos Radzimów 9 października, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Stella Lubomierz 9 października, 15:00 w Mirsku
LZS Radostów - Sudety Giebułtów
Włókniarz Leśna - Gryf Gryfów Śląski
Jaśnica Opolno Zdrój - Pogoń Markocice

Grupa III:
Apis Jędrzychowice - LKS Ocice
Jawa Otok - KS Łąka (k. Bolesławca)
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Przyszłość Dłużyna
Sparta Zebrzydowa - LZS Radogoszcz
GKS Iwiny - Górnik Węgliniec
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Cosmos Milików
Hutnik Pieńsk - LZS Łaziska

B-klasa:

Grupa I:
Czarni Przedwojów - Amfibolit Leszczyniec
Lesk Sędzisław - Gnejs Ogorzelec
Dolomit Pisarzowice - Bóbr Opawa
Orły Lipienica - Dragon Miszkowice
Uran Okrzeszyn - Spójnia Sady
LZS Janiszów - Bóbr Marciszów

Grupa II:
Pub Gol II Jelenia Góra - LZS Kostrzyca
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - KS Maciejowa
Sokół Sokołowiec - Rudawy Janowice Wielkie
Gol Jelenia Góra - Potok Karpniki
Pogoń Wleń - Hottur Borowice
Bobry Wojanów - GLKS Jeżów Sudecki/Czernica
Lechia Piechowice - Juvenia Rybnica

Grupa III:
Rolnik Rząsiny - Fatma Pobiedna
LZS Henryków - LZS Kościelnik
KS Pasiecznik - LZS Pisarzowice
Kwisa Mroczkowice - LKS Świecie
Granica Miłoszów - Olsza II Olszyna Lubańska
Pauzuje: Bazalt Wojciechów

Grupa IV:
LZS Niwnice - LZS Sobota
LZS Brzeźnik - Roan Tomisław
Granit Gierałtów - Kwisa Kierżno
Orliki Węgliniec - Chrobry Nowogrodziec
TS Parzyce - LZS Kotliska
Pauzuje: Rybak Parowa

Grupa V:
LZS Nowa - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
GKS Gromadka - Majdan Bolesławice
LKS Dobra - KS Trzebień
Znicz Kruszyn - KS Stare Jaroszowice
Kolonia Bolesławiec - LKS Mierzwin
LKS Kraśnik Dolny - Zbylut Zbylutów

Grupa VI:
LZS Radomierzyce - Sudety Sieniawka
WKS Działoszyn/Krzewina - LZS Ręczyn
LZS Zaręba - WKS Żarki Średnie
Orzeł Kostrzyna - Nysa II Zgorzelec
LZS Porajów-Kopaczów - Piast Czerwona Woda

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group