Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 6120
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejna matka z promilami

Środa, 24 sierpnia 2011, 8:33
Aktualizacja: Sobota, 27 sierpnia 2011, 11:45
Autor: KMP
Policjanci podczas wczorajszej interwencji w jednym z jeleniogórskich mieszkań stwierdzili, że nietrzeźwa matka opiekuje się małym dzieckiem. Miała 2,6 promila alkoholu w organizmie.

23 sierpnia 2011 roku około godziny 5.55 na numer alarmowy policji zadzwoniła osoba i powiadomiła o odbywającej się w jednym z jeleniogórskich mieszkań libacji. Ze zgłoszenia wynikało również, że w mieszkaniu tym pijana matka ma pod opieką małe dziecko.

Policjanci w mieszkaniu zastali 44-letnią kobietę, jej siostrę oraz ojca dziecka. W łóżeczku leżała 2-miesięczna dziewczynka. W lokalu panował brud i bałagan. Wszędzie porozrzucane były puszki po piwie i niedopałki papierosów. Od matki wyraźnie czuć było alkohol . Badanie wykazało 2,6 promila.

Jak ustalili funkcjonariusze, w mieszkaniu w nocy odbywała się impreza zakrapiana alkoholem. Pozostałe osoby obecne w mieszkaniu również były pijane Kobieta miała 1,6 promila, a ojciec dziecka – 3,3 . Dziewczynkę przekazano pod opiekę lekarzy celem sprawdzenia jej stanu zdrowia. Matka trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia.

Policjanci sprawdzają, czy matka sprawując opiekę nad córeczką w takim stanie nie stworzyła zagrożenia dla jej życia lub zdrowia. O sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny , Ośrodek Interwencji Kryzysowej oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

To już druga w tym tygodniu zatrzymana przez policję kobieta, która – będąc w stanie nietrzeźwym – sprawowała opiekę nad małym dzieckiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group