Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2456
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejna fuszerka na Karkonoskiej?

Poniedziałek, 30 czerwca 2008, 13:22
Aktualizacja: 13:23
Autor: KTL
JELENIA GÓRA: Kolejna fuszerka na Karkonoskiej?
Fot. KTL
Znów w czasie wakacji drogowcy kują ulicę Karkonoską w Sobieszowie. Według mieszkańców jakość prac stoi na tak niskim poziomie, że wkrótce będzie potrzebna poprawka.

– Obudziłem się z rana, po siódmej, z głową podskakującą na poduszce – powiedział nam Tomasz Ranoszek, który zawiadomił nas o sytuacji. Nadmienił, że robotnicy niezbyt ciepło go przyjęli, gdy chciał się spytać, kiedy skończą. - To kolejne takie wakacje.

Według mieszkańców niedługo będzie potrzebna następna poprawka. – Podczas ulewy chodnikiem płynie rwąca rzeka – mówią zdenerwowani. – Jezdnia jest dwuspadzista a kratki ściekowe powstawiane są tylko z jednej strony. Po prawej jest tylko jedna i to tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Bronisława Czecha.
– Okiem laika widać fuszerkę – twierdzi pan Tomasz, pokazując na uskok w krawężniku. Trudno się z nim nie zgodzić patrząc na zdjęcia.

To jednak nie wszystkie problemy poruszone przez sobieszowian. Wystąpili oni z propozycją zamontowania spowalniaczy, jednak została ona odrzucona. Miasto usprawiedliwiało się kursami autobusów linii nr 15 po ulicy Karkonoskiej. Jest tu też zapomniany, zaśmiecony i zarośnięty park.

Kiedy wreszcie skończą się problemy z ulicą łączącą Sobieszów z Jagniątkowem? Tego chyba nie wie nikt, a o sprawie pisaliśmy już wielokrotnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group