Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 4658
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KOD organizuje dyskusję o budżecie

Środa, 3 stycznia 2018, 9:22
Aktualizacja: Czwartek, 4 stycznia 2018, 6:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: KOD organizuje dyskusję o budżecie
Fot. Przemek Kaczałko
Komitet Obrony Demokracji w Jeleniej Górze po raz pierwszy zainteresował się sprawami lokalnymi, a nie tylko ogólnopolskimi. W następną środę (10.01) organizacja, którą wspiera prezydent miasta wraz z zastępcami, zamierza spotkać się z radnymi, którzy głosowali przeciwko budżetowi na rok 2018.

W spotkaniu mają wziąć udział Marcin Zawiła - prezydent Jeleniej Góry wraz z zastępcami oraz Mirosława Dzika – sekretarz i Janina Nadolska – skarbnik miasta. Ponadto zaproszono radnych, którzy głosowali za odrzuceniem budżetu (Leszek Wrotniewski, Dawid Jezierski, Oliwer Kubicki, Ireneusz Łojek, Piotr Miedziński, Anna Ragiel, Józef Rypiński, Józef Sarzyński, Alicja Szklarska, Rafał Szymański, Janina Ziętek) oraz radnego, który wstrzymał się od głosu - Zbigniewa Ładzińskiego.

Z powyższej listy może wynikać, że nie zaproszono radnych, którzy uważają, że projekt budżetu był optymalny, zatem nasuwa się pytanie, czy KOD nie został wykorzystany lub nie włącza się do gry politycznej, aby w razie absencji zaproszonych radnych, poinformować, że przeciwnicy prezydenta nie są zainteresowani dyskusją z mieszkańcami? Z drugiej strony – bez względu na to kim jest organizator – warto przeprowadzić merytoryczną dyskusję, aby zainteresowani mieszkańcy mogli poznać wizję rozwoju miasta z obu stron, a nie tylko krytykę dotychczasowych działań.

Panel dyskusyjny zaplanowano na środę (10.01) od godz. 17:00 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej (ul. Bankowa 27).

(Aktualizacja) Jak nas poinformował Krzysztof Moździerski z jeleniogórskiego KOD, pozostali radni jednak również zostaną zaproszeni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (67) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group