Sobota, 27 czerwca
20°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Kochajmy Mamy!

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gabi 1 min czytania

Dziś Dzień Matki, o którym nie zapomnieli uczniowie V b i VI a ze Szkoły Podstawowej nr 3, którzy wczoraj zaprosili swoje mamy na przedstawienie z okazji ich święta.

reklamy

Klasa Vb wraz ze swoją wychowawczynią Danutą Zapał zaprezentowała o godzinie 17:30 piękny program. Dziewczęta i chłopcy śpiewali specjalnie przygotowane piosenki. Recytowano wiersze i przedstawiano historyjki z życia wzięte. Mamy były zachwycone. Przy podziękowaniach miały łzy w oczach.

Każda na koniec przedstawienia dostała piękną czerwoną różę. Wszystkie dzieci były świetne, ale na wyróżnienie zasługuje Teresa Wiącek, która na koniec przedstawienia zaśpiewała piosenkę Violetty Villas pt. „ List do matki”. Wszyscy, nawet przybyli ojcowie, byli bardzo wzruszeni.

Po zakończeniu przedstawienia dzieci wraz ze swoimi rodzicami udali się do klasy, w której czekał wcześniej przygotowany poczęstunek. W piątek swój program zaprezentuje klasa VI c. Uczniowie tych trzech klas należą do kółka teatralnego. W najbliższą niedzielę wystąpią na festynie z okazji Święta Matki o godzinie 17:00 przy Kościele p.w. Matki Bożej Miłosierdzia na ul. PCK 23.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka