Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2506
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kochajmy Mamy!

Środa, 26 maja 2010, 7:42
Aktualizacja: Czwartek, 27 maja 2010, 7:53
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Kochajmy Mamy!
Fot. Gabi
Dziś Dzień Matki, o którym nie zapomnieli uczniowie V b i VI a ze Szkoły Podstawowej nr 3, którzy wczoraj zaprosili swoje mamy na przedstawienie z okazji ich święta.

Klasa Vb wraz ze swoją wychowawczynią Danutą Zapał zaprezentowała o godzinie 17:30 piękny program. Dziewczęta i chłopcy śpiewali specjalnie przygotowane piosenki. Recytowano wiersze i przedstawiano historyjki z życia wzięte. Mamy były zachwycone. Przy podziękowaniach miały łzy w oczach.

Każda na koniec przedstawienia dostała piękną czerwoną różę. Wszystkie dzieci były świetne, ale na wyróżnienie zasługuje Teresa Wiącek, która na koniec przedstawienia zaśpiewała piosenkę Violetty Villas pt. „ List do matki”. Wszyscy, nawet przybyli ojcowie, byli bardzo wzruszeni.

Po zakończeniu przedstawienia dzieci wraz ze swoimi rodzicami udali się do klasy, w której czekał wcześniej przygotowany poczęstunek. W piątek swój program zaprezentuje klasa VI c. Uczniowie tych trzech klas należą do kółka teatralnego. W najbliższą niedzielę wystąpią na festynie z okazji Święta Matki o godzinie 17:00 przy Kościele p.w. Matki Bożej Miłosierdzia na ul. PCK 23.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group