Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2666
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kochają Jelenią Górę i ...rowery

Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 12:50
Aktualizacja: Środa, 26 sierpnia 2009, 11:14
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Kochają Jelenią Górę i ...rowery
Fot. rylit
W niedzielę Jelenia Góra pokazała, że należy jej się miano kolarskiej stolicy Polski. Plac Ratuszowy szczelnie wypełnili rowerzyści z całego kraju. W dziewiątej Paradzie Rowerów wzięło udział dwa tysiące śmiałków!

Wczoraj nie było ważne, kto ile ma lat, ile jeździ na rowerze, jakim pojazdem się porusza. Cel był jeden: dobra zabawa na dwóch kółkach. Tegoroczna trasa biegła z jeleniogórskiego rynku do Placu Piastowskiego w Cieplicach.

Na starcie dziewiątej parady stawili się cykliści nie tylko ze stolicy Karkonoszy, ale także m.in. z Bogatyni, Bolesławca, Wrocławia, a nawet z Włoch i Kanady. Nie mogło zabraknąć kolegów z zaprzyjaźnionego Jablonca. Pogoda także nas nie zawiodła, jazdę umilało łagodne słońce.
Impreza zorganizowana przez Muzyczne Radio i Urząd Miasta Jelenia Góra to doskonała promocja sportu rowerowego, a co za tym idzie zdrowego stylu życia i wspólnego rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

IX Parada Rowerów to już ostatnia w tym roku impreza rowerowa z cyklu: "Jelenia Góra... i jedziesz w dobrym kierunku". Twarzą kampanii promocyjnej miasta była jeleniogórzanka Maja Włoszczowska – Wicemistrzyni Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group