Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 3093
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kobieta: zdrowa, mądra, piękna i ... nie tylko 8 marca

Czwartek, 5 marca 2015, 0:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 marca 2015, 7:52
Autor: org
Jelenia Góra: Kobieta: zdrowa, mądra, piękna i ... nie tylko 8 marca
Fot. org
Będzie się działo ... oj, będzie. Na niedzielne popołudnie, 8 marca w Pasażu Grodzkim zaplanowano wiele atrakcji dedykowanych przede wszystkim kobietom. W godzinach 15:00–18:00 będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale również zdobyć wiele rzetelnych informacji i wygrać atrakcyjne nagrody.

W ramach eventu "Trzy odsłony kobiecości" będzie można zasięgnąć porad u specjalistów z branży m.in. medycznej, kosmetycznej, finansowej, czy ubezpieczeniowej. Na żywo będzie można śledzić połączoną z prezentacją i pokazem metamorfozę prowadzoną przez Natalię Stachów NASTA przy współpracy z Instytutem SOFRI&MASADA Agnieszka Hadaś-Szczęsna – dyplomowaną kosmetolog i wizażystką oraz profesjonalnym salonem fryzjerskim Magnolia Karolina Darol, Karolina Kempa, Agata Burnos. Sekrety "Magii kobiety mądrej" będzie zdradzała life coach - Barbara Antoniak. O "bezpieczeństwo" Pań zadbają Beata Sosulska- Baran oraz Małgorzata Gorzelak, przedstawicielki Komendy Policji Miejskiej w Jeleniej Górze - przeprowadzą pokaz samoobrony. Pod względem artystycznym całość wydarzenia uatrakcyjnią pokazy taneczne w wykonaniu Szkoły Tańca Krzysztof Cieślak.

W trakcie imprezy, którą poprowadzi Rafał Biesaga Panie będą mogły nie tylko zakosztować słodkiej fontanny czekoladowej ufundowanej przez Czekoladziarnię i Urszulę Krzewińską, ale również wygrać m.in.:
- sukienkę z kolekcji NASTA ufundowaną przez projektantkę i stylistkę, Natalię Stachów
- sesję fotograficzną ufundowaną przez Fotografa Klaudię Cieplińską
- sesję profesjonalnego coacha Barbarę Antoniak
- voucher na zabiegi w Ambasadzie Urody Iwony Łapińskiej, który w kategorii Laser Spa specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych, chirurgii laserowej i medycynie estetycznej
-kupony rabatowe na kolekcję z Pracowni Krawiecko-Dekoracyjnej ufundowane przez Anettę Ejlak – stylistę-projektanta , właściciela pracowni
- kupony na myjnię samochodową w Autocentrum Jel-Car, (ul. Spółdzielcza, Jelenia Góra)
- różnego rodzaju vouchery, kupony rabatowe i zaproszenia oferowane przez poszczególnych partnerów przy ich stanowiskach.

Do zmiany myślenia - na zawsze, zainspiruje nas Małgorzata Mójta-Wereszczyńska, Lider Klubu Euro Cash "Świadomi Przyszłości" oraz właściciel FINANCE-PRO - księgowość, inwestycje, szkolenia. Zaprosi nas do Klubu, w którym mamy szansę nabrać pewności siebie, nauczyć się świadomego szczęścia i bogactwa, co pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy. Podczas spotkania z prowadzącą będzie można dowiedzieć się m.in. jak skutecznie opanować i zaplanować budżet, panować nad własnymi emocjami związanymi z pieniędzmi.

Ponieważ mądra kobieta, zna również języki obce - Centrum Językowe PCKK proponuje nam możliwość nauki 8 języków w dwóch dogodnych lokalizacjach (w Centrum i na Zabobrzu). Zajęcia odbywają się w małych grupach na różnych stopniach zaawansowania. Ponad to CJ zapewnia swoim słuchaczom gratisowe podręczniki oraz proponuje zniżki rodzinne.

W zdrowym ciele zdrowy duch - w jaki sposób możemy zadbać o naszą sprawność fizyczną, poprawić kondycję, zgubić zbędne kilogramy, czy zbudować masę mięśniową powie nam trener personalny Klubu Condizione, który oprócz fachowych porad będzie rozdawał zaproszenia na darmowe wejścia do Klubu.

W trakcie eventu będzie można skorzystać z bezpłatnej analizy stanu zdrowia na podstawie wyglądu stóp, której dokona dyplomowany refleksolog III stopnia, Michał Trzebowski. Podeszwy naszych stóp są dla refleksologa czymś w rodzaju naszej karty zdrowia, z której potrafi wyczytać, z co nam dolega i z czego wynikają pewne zaburzenia. Następnie masując receptory na stopach doprowadza do cofania się objawów i wreszcie ustąpienia przyczyn dolegliwości.

Specjalistycznych porad będzie również udzielała Małgorzata Kowalska, właścicielka Gabinetu Masażu Body Relax. Podczas rozmowy będzie mogła podpowiedzieć jaki rodzaj masaży czy zabiegów mógłby wpłynąć na poprawę naszego zdrowia lub samopoczucia. W ofercie gabinetu możemy znaleźć wysokiej jakości masaże lecznicze, relaksacyjne oraz kosmetyczne. Wśród proponowanych masaży można wymienić masaż: gorącymi kamieniami, świecą, antycellulitowy bańką chińską, a także rzadko spotykany, a wyjątkowy masaż Tajski - tzw. jogę dla leniwych. Warto również zwrócić uwagę na ciekawą ofertę, cieszących się dużym zainteresowaniem, zabiegów na ciało.

Omdlenie, krwawienie, czy inne urazy - mogą nam się przydarzyć każdego dnia. Najważniejsze, żeby wiedzieć jak na nie reagować - jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy, nie tylko bliskiej nam osobie. Na pytania Pań będą odpowiadali Ratownicy, a także instruktorzy prowadzący szkolenia i kursy KPP. Będzie można również poznać całą ofertę firmy DIVEMED Jarosław Przybylski, która oprócz działalności edukacyjnej, zapewnia profesjonalne zabezpieczenia medyczne imprez masowych oraz oferuje transport medyczny chorego.

Specjaliści PZU Życie będą udzielali porady dotyczących możliwości zabezpieczenia siebie oraz najbliższych na wypadek ciężkiej choroby (jak np. rak, wylew, czy zawał). Będzie można się dowiedzieć w jaki sposób zapewnić sobie zaplecze finansowe, które zagwarantuje nam środki na kosztowne leczenie.

Maria Maczkowska oczaruje nas swoimi zmysłowymi grafikami i zaprosi do poznania swojego świata, w którym maluje obrazy, rysuje, pisze wiersze oraz prowadzi warsztaty edukacji ekologicznej dla osób w każdym wieku. Podzieli się z nami swoim mottem, że w życiu każdego z nas (każdej istoty) może się spełnić tylko naprawdę to, w co wierzymy w głębi serca.

Swoje stanowisko będzie miała również Jelonka.com. Sprawy/tematy, które są dla Pań uciążliwe, warte poruszenia będą mogły Panie omówić z dziennikarzem dyżurnym. Będzie można nadać ogłoszenie lub dowiedzieć się o możliwości reklamowe na portalu.

Partnerzy:
Natalia-Stachów NASTA - www.nastamoda.pl
Antoniak Barbara - - fb.com/barbara.antoniak
Instytut SOFRI&MASADA Agnieszka Hadaś-Szczęsna – dyplomowany kosmetolog i wizażystka
Salon Fryzjerski Magnolia Karolina Darol, Karolina Kempa, Agata Burnos - fb.com/Studio-Fryzur-MAGNOLIA
Gabinet Masażu Body Relax - masazcieplice.pl
Małgorzata Mójta-Wereszczyńska, Lider Klubu Euro Cash "Świadomi Przyszłości" - fb.com/swiadomiprzyszlosci
DIVEMED Jarosław Przybylski - fb.com/Divemed
www.divemed.pl
Szkoła tańca Cieślak - www.facebook.com
Yasumi Epil - Malwina Łątka - www.fb.com/YASUMIepil
Refleksolog Michał Trzebowski - www.fb.com.Terapia-dotykiem/
Klub Condizione - condizione.pl
CJ PCKK - cj.pckk.pl
PZU - Życie - www.pzu.pl
Ambasada Urody Iwony Łapińskiej - www.ambasadaurody
Fotograf Klaudia Cieplińska - www.klaudiacieplinska.pl
Maria Maczkowska - fb.com/maria.maczkowskal

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group