Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 2729
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” w sierpniu

Poniedziałek, 14 lipca 2014, 7:48
Aktualizacja: 7:52
Autor: Elster
Karpacz: “Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” w sierpniu
Fot. Organizator
16 sierpnia (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu będzie można obejrzeć „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” w reż. Elżbiety Jodłowskiej i Krzysztofa Jaślara. Spektakl warszawskiego Teatru Muzycznego Capitol to połączenie kabaretu i musicalu. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY. Bilety już w sprzedaży.

“Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” jest kontynuacją spektaklu “Klimakterium... i już” (coś między kabaretem, musicalem a farsą) autorstwa Elżbiety Jodłowskiej w reżyserii Cezarego Domagały. Miał on swoją premierę dokładnie 10 listopada 2006 r. (w piątek) na deskach Teatru Rampa na Targówku w Warszawie. Od tego czasu spektakl gościł na scenach krajowych i zagranicznych. Został wystawiony ponad 1800 razy i nadal cieszy się popularnością. Opowiada historie czterech kobiet w okresie menopauzy. Każda z nich ma swoje problemy i smutki. Kiedy jednak spotkają się u Maliny w dniu jej urodzin wspierają się wzajemnie i opowiadają jakie mają sposoby na radzenie sobie w tym trudnym czasie.

Jak mówią twórcy przedstawienia, druga część “Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” na podstawie scenariusza Elżbiety Jodłowskiej i Krzysztofa Jaślara powstała na wyraźną prośbę widzów. Spektakl ukazuje dalsze perypetie czterech pań w średnim wieku, które przechodzą proces przekwitania. Tym razem spotykają się w dopiero co otwartym pubie Maliny, by świętować jej kolejne urodziny.

W obsadzie występują zamiennie:
Pamela - Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda / Maria Winiarska
Malina - Anna Korcz / Ewa Cichocka / Joanna Jeżewska / Elżbieta Jarosik / Elżbieta Panas
Zosia - Elżbieta Okupska / Grażyna Zielińska / Ludmiła Warzecha / Katarzyna Kozak
Angela - Małgorzata Gadecka / Raneta Zarębska / Anna Wojton / Ewa Złotowska

Koszt biletu: 70 zł, 90 zł. Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com, rezerwacja internetowa: https://www.kupbilecik.pl/impreza-3876-klimakterium.2.karpacz.html

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group