Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5938
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kinoteatr Mumio w poszukiwaniu małej matki

Poniedziałek, 3 października 2016, 9:41
Aktualizacja: Środa, 5 października 2016, 7:55
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kinoteatr Mumio w poszukiwaniu małej matki
Fot. Przemek Kaczałko
Publiczność zgromadzona w niedzielny wieczór (2.10) w Dużej Sali Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, miała okazję zapoznać się z nietypową formą przedstawienia – kinoteatrem w wykonaniu znanych aktorów z Kabaretu „Mumio”.

Zaczęło się od pogrzebu. Zmarły ojciec – autor nietypowego testamentu – doskonale znając swoich synów (Macieja i Jędrzeja) prowadzi swoisty dialog z młodymi mężczyznami. Dowiedzieli się, że nie są sierotami – mają „małą matkę”, a żeby ją odnaleźć musieli udać się do Szkoły 37, a następnie odnaleźć ogórka, którego nie da się ukisić.

Doskonale zestawiony pokaz multimedialny z grą aktorów to niemal 3-godzinna podróż w poszukiwaniu matki, na końcu której musieli opowiedzieć najbardziej żenujące historie ze swojego życia, po czym stali się malutcy i mogli wejść do ogórka i być świadkami ślubu ich matki z profesorem Sasaskim.

W poniedziałkowy wieczór (3.10, godz. 19:00) przedostatni dzień Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych. Tym razem w nieco kameralnych warunkach (widownia zbudowana na dużej scenie) zobaczymy spektakl pt. „Alois Nebel” w wykonaniu partnerów z Gerhart Hauptmann Theater Goerlitz-Zittau. Bilety: 10 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group