Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 10415
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Kierujący pod lupą policji

Poniedziałek, 5 lipca 2021, 13:50
Autor: 112
Powiat: Kierujący pod lupą policji
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci w miniony weekend zatrzymali w regionie jeleniogórskim 4 kierujących, którzy prowadzili pojazdy w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo zatrzymali 6 kierowców, którzy naruszyli sądowe zakazy, w tym dwóch kierowało wbrew decyzji o cofnięciu im uprawnień.

3 lipca br. w Sosnówce policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 26-letniego kierującego pojazdem marki Renault. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 0,8 promila. Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali w Jeleniej Górze kierującego, który poruszał się w stanie nietrzeźwości motorowerem. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1 promil.

4 lipca br. policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach w Wojanowie zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego kierującego daewoo w stanie nietrzeźwości oraz dodatkowo naruszył 4-letni zakaz kierowania pojazdami. Tego samego dnia policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali w Łomnicy do kontroli drogowej 30-letniego kierującego pojazdem marki Opel. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1 promil.

Ponadto policjanci w regionie zatrzymali trzech kierujących, którzy zlekceważyli sądowe zakazy kierowania, w tym dwóch dodatkowo kierowało wbrew decyzji o cofnięciu im uprawnień. Kierującym za te przestępstwa grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group