Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5271
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiermasz świąteczny u "Krasnala Hałabały"

Czwartek, 12 grudnia 2019, 7:40
Aktualizacja: Piątek, 13 grudnia 2019, 11:20
Autor: AP
Jelenia Góra: Kiermasz świąteczny u "Krasnala Hałabały"
Fot. AP
W Miejskim Przedszkolu Nr 11 "Krasnala Hałabały" w Jeleniej Górze – Sobieszowie Rada Rodziców zorganizowała Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Można było zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje, m.in. ozdoby, stroiki, bombki, choinki z różnych materiałów oraz wypieki domowe: ciasta, ciasteczka i babeczki. Wręczono nagrody za najładniejsze ozdoby świąteczne i przeprowadzono loterię fantową.

Jak poinformowała nas Monika Sołek - dyrektor tej placówki, niepowtarzalne ozdoby świąteczne są dziełem rąk dzieci, rodziców i nauczycielek z przedszkola.

W imieniu Rady Rodziców pragnę serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, rodzicom, wychowawczyniom zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego kiermaszu. Dzięki tej wspaniałej pracy kiermasz przygotowany był perfekcyjnie i chętnie odwiedzany. Wszyscy włożyli wiele serca i pracę w przygotowania, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkolaków - powiedziała Monika Sołek.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group