Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 2958
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiedy ruszy punkt szczepień masowych?

Niedziela, 25 kwietnia 2021, 11:57
Aktualizacja: 12:01
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kiedy ruszy punkt szczepień masowych?
Fot. Przemek Kaczałko
Wszystko wskazuje na to, że od jutra (26.04) nie wystartuje punkt szczepień masowych w Zespole Szkół Technicznych "Mechanik", bowiem producenci szczepionek na covid-19 w najbliższym tygodniu dostarczą do Polski mniej szczepionek, niż było to przewidziane.

Od kilku już dni obiekt przewidziany do przeprowadzenia szczepień jest w pełni gotowy do rozpoczęcia tej działalności, wyposażony we wszystkie wymagane urządzenia i osprzęt, przedstawiciele jeleniogórskiego UM zaangażowali grupę wolontariuszy niezbędnych do prac pomocniczych przy obsłudze tego punktu - podkreśla Cezariusz Wiklik z Urzędu Miasta.

Ponadto, służby miejskie (m.in. MZDiM, Straż Miejska) są w pełni przygotowane do wdrożenia korekt w organizacji ruchu w pobliżu PSP, wszelkie decyzje w tych sprawach zostały już dawno przekonsultowane, zweryfikowane i można je wdrożyć w każdej chwili - zapewnia rzecznik.

Otrzymaliśmy informację ze strony Dyrekcji Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego o pełnym przygotowaniu kadr medycznych do podjęcia działalności. Wszelkie deklaracje prezydenta miasta, który – zabiegając o możliwie szybkie podjęcie szczepień w interesie ochrony zdrowia mieszkańców miasta i okolicznych gmin - zagwarantował pełną gotowość bazy szczepień zostały spełnione.
Niestety – pomimo warunków bazowych do przyjęcia i przechowywania szczepionek - nie dotarły one w uzgodnionych wcześniej terminach. Z ostatnich odebranych informacji wynika, że można się ich spodziewać po dniu 3 maja br. - dodał C. Wiklik.

Twoja reakcja na artykuł?

6
14%
Cieszy
11
26%
Hahaha
3
7%
Nudzi
1
2%
Smuci
0
0%
Złości
22
51%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group