Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 21274
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Karpacz promował się na Narodowym

Wtorek, 18 grudnia 2018, 7:03
Aktualizacja: Środa, 19 grudnia 2018, 7:44
Autor: WAC
Karpacz: Karpacz promował się na Narodowym
Fot. UM Karpacz
W miniony weekend (15 –16.12) miasto Karpacz promowało swoje walory podczas akcji pn. „Dolnośląski Zimowy Narodowy” na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wraz z Urzędem Marszałkowskim oraz przedstawicielami innych dolnośląskich gmin, pracownicy Referatu Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego wspólnie promowali walory umożliwiające aktywny wypoczynek i uprawianie sportów zimowych na Dolnym Śląsku i w Karkonoszach.

Podczas dwóch dni lodowe miasteczko odwiedziło ponad 10 tysięcy osób, z których wiele zainteresowanych było odkrywaniem naszego regionu i organizacją zimowego wypoczynku w Karpaczu. Dla odwiedzających przygotowano materiały informacyjne i promocyjne oraz konkursy, w których do wygrania były m.in. vouchery pobytowe, zestawy upominków czy bilety wstępu do atrakcji turystycznych.

Twoja reakcja na artykuł?

7
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
630
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Dzieci już dorosły, ale prezenty dostają
 
Warto wiedzieć
Polska – 120 miejsc, które warto zobaczyć. Jesteśmy i my
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Tomek i Zosia z wizytą w odległej Argentynie
 
Kultura
Liroy w Jeleniej Górze
 
Kultura
Jarmark KPN w Sobieszowie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group