Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 8105
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karnawał w pomocnym rytmie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 31 stycznia 2008, 19:05
Aktualizacja: 19:34
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Ponad dwieście osób bawiło się w czwartek na nietypowej karnawałowej dyskotece. Wśród tańczącego tłumu byli balowicze na wózkach z opiekunami oraz wiele innych, którzy dzięki ludziom dobrej woli, przeżyli niezapomniany wieczór.

Wszystko dzięki Zbigniewowi Ładzińskiemu, radnemu jeleniogórskiemu i znanemu filantropowi, który wpadł na pomysł, aby dzieciom z placówek socjalnych, domów dziecka i opieki oraz niepełnosprawnym zafundować prawdziwą dyskotekę.

Po godz. 16 klub Green Zone wypełnił się tłumem gości, których w progu witał sam organizator imprezy. Nie byłaby ona możliwa gdyby nie uprzejmość właścicieli lokalu, którzy udostępnili jeden z największych klubów w mieście i zapewnili profesjonalnego DJ.

– To bardzo cenna inicjatywa. Jestem z dziećmi pierwszy raz na takiej imprezie. Są pączki, a chłopcy oraz dziewczęta niecierpliwie czekają na konkursy i przede wszystkim – na zabawę – powiedziała nam Liliana Piaścik, opiekunka młodzieży z Domu Dziecka „Dąbrówka”, która pojawiła się wśród licznie zgromadzonych balowiczów.

Do pląsów w rytmie disco „przygrywał” DJ zadowolony, że prowadzi imprezę dla bardzo niecodziennych gości. Swoje propozycje miał też zaproponować Maciek Wowk, DJ i prezenter Muzycznego Radia.

Karnawałowych uciech nie było dość. Imprezę – już na pożegnanie okresu zabaw i hulanek – zakończył pokaz sztucznych ogni. A Zbigniew Ładziński już teraz zaprasza wszystkich na przyszłoroczną edycję zabawy, która ma mieć cykliczny charakter. I dziękuje Karkonoskiemu Sejmikowi Osób Niepełnosprawnych, harcerzom oraz przedsiębiorcom, którzy przyczynili się do udanego wieczoru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~słuchacz 31-01-2008 19:15
Maciej Wowk - brak pfofesjonalizmu
~czytelnik 31-01-2008 20:01
scena dj dawno juz umarła w naszym mieście
~też słuchacz 31-01-2008 20:03
Akurat Maciek Wowk jest bardzo dobry w tym co robi, aż się chce słuchać DMC
~Waldi 31-01-2008 20:25
Więcej energi w ta zabawe wlożyl Klub Rotary i cukiernicy z p.Haliną na czele. jak sejmik Osób niepelnosprawnych - taka jest prawda choć Klub Rotary poklaskow nie potrzebuje. Najwazniejsze że usmiech dzieciakow byl szczery i radosny. Więcej takich ludzi i pomyslów.
ciotkaz 31-01-2008 23:30
Moze Sejmik Osób Niepełnosprawnych w imieniu wszystkich niepełnosprawnych zaskarży kogoś o fatalne przejścia i inne bariery przeszkód na naszych ulicach? Skorzystali by starsi mieszkańcy i mamusie z wózkami dziecięcymi. Pierwsza podpisze taka petycje i pomogę zbierać podpisy!
~Rycho 1-02-2008 8:13
Brawo panie Ładziński, brawo Rotary, brawo cukiernicy i właściciele Greenzone ale co tam robi Karkonoski Sejmik, tradycyjnie na doczepkę to instytucja, która sama nic nie zrobiła a żeruje kosztem innych na ich sukcesach. Na raz następny skoro dzieci to Towarzystwo Przyjaciół Dzieci a nie Sejmik ludzie nie firmujcie swoimi nazwiskami Sejmiku, za dużo znaczycie w Jeleniej Górze aby się rozmieniać na drobne. Do następnego razu panie Zbigniewie.
~Aranti 1-02-2008 15:48
Brawo Panie Zbyszku.Serdeczne podziekowania za okazany dzieciom dar serca.Wspaniała zabawa i te fajerwerki wprost "DO GWIAZD" !.
~romek 1-02-2008 17:18
impreza naprawde udana az sie łezka krecila w oku jak te dzieci sie bawily brawa dla wszystkich którzy sie przyczynili do zrobienia tej imprezy maciek i siwy puszczali super muze własciciele lokalu staneli na wysokosci zadania brawo im za to brawa dla p ładzińskiego za pomysł a i ten pokaz sztucznych ogni rewelka jak w sylwestra do zobaczenia za rok :)
~ 2-03-2008 0:09
~słuchaczu, "MAciej Wowk - brak profesjonalizmu? BREDZISZ CZŁOWIEKU.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group