Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7334
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Karnawał w pomocnym rytmie

Czwartek, 31 stycznia 2008, 19:05
Aktualizacja: 19:34
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Karnawał w pomocnym rytmie
Fot. TEJO
Ponad dwieście osób bawiło się w czwartek na nietypowej karnawałowej dyskotece. Wśród tańczącego tłumu byli balowicze na wózkach z opiekunami oraz wiele innych, którzy dzięki ludziom dobrej woli, przeżyli niezapomniany wieczór.

Wszystko dzięki Zbigniewowi Ładzińskiemu, radnemu jeleniogórskiemu i znanemu filantropowi, który wpadł na pomysł, aby dzieciom z placówek socjalnych, domów dziecka i opieki oraz niepełnosprawnym zafundować prawdziwą dyskotekę.

Po godz. 16 klub Green Zone wypełnił się tłumem gości, których w progu witał sam organizator imprezy. Nie byłaby ona możliwa gdyby nie uprzejmość właścicieli lokalu, którzy udostępnili jeden z największych klubów w mieście i zapewnili profesjonalnego DJ.

– To bardzo cenna inicjatywa. Jestem z dziećmi pierwszy raz na takiej imprezie. Są pączki, a chłopcy oraz dziewczęta niecierpliwie czekają na konkursy i przede wszystkim – na zabawę – powiedziała nam Liliana Piaścik, opiekunka młodzieży z Domu Dziecka „Dąbrówka”, która pojawiła się wśród licznie zgromadzonych balowiczów.

Do pląsów w rytmie disco „przygrywał” DJ zadowolony, że prowadzi imprezę dla bardzo niecodziennych gości. Swoje propozycje miał też zaproponować Maciek Wowk, DJ i prezenter Muzycznego Radia.

Karnawałowych uciech nie było dość. Imprezę – już na pożegnanie okresu zabaw i hulanek – zakończył pokaz sztucznych ogni. A Zbigniew Ładziński już teraz zaprasza wszystkich na przyszłoroczną edycję zabawy, która ma mieć cykliczny charakter. I dziękuje Karkonoskiemu Sejmikowi Osób Niepełnosprawnych, harcerzom oraz przedsiębiorcom, którzy przyczynili się do udanego wieczoru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group