Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 4387
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karkonosze – Olimpia: typuj razem z nami!

Wtorek, 27 sierpnia 2013, 20:01
Aktualizacja: 20:09
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Karkonosze – Olimpia: typuj razem z nami!
Fot. archiwum
Już jutro (19.00) dojdzie do skutku długo wyczekiwane wydarzenie, na stadionie przy ul. Złotniczej w blasku jupiterów zaprezentują się zespoły Karkonoszy Jelenia Góra oraz Olimpii Kowary. Poprosiliśmy ludzi związanych z lokalnym sportem o wytypowanie zwycięzcy meczu derbowego.

Marek Obrębalski (były prezydent Jeleniej Góry):
- Derby zawsze są emocjonujące. Postawa jeleniogórskich Karkonoszy w dotychczasowych spotkaniach pozwala jednak sądzić, że mecz z Olimpią Kowary zakończy się wynikiem 3:1. Jeleniogórzanie ostatnio prezentują dobrą skuteczność i solidną grę.

Łukasz Niesobski (koszykarz Sudetów Jelenia Góra):
- Wynik 2:1 dla Karkonoszy. Liczę na wygraną kolegów z Karkonoszy. Na pewno chłopaki będą chcieli powalczyć o zwycięstwo na nowym stadionie. Forma zwyżkuje co widać było w ostatnim meczu w Jaworze, gdzie Karkonosze miały zawsze problem ze zwycięstwem.

Jarosław Wichowski (trener Włókniarza Mirsk)
- Ciężko mi tutaj wytypować, Kowary dysponują silnym składem, ale Karkonosze grają u siebie, jeszcze na otwarcie stadionu. Jak bym poszedł do bukmachera to bym chyba ten mecz ominął z daleka. Grałem w Karkonoszach, więc jestem zdecydowanie za Karkonoszami.

Marek Siatrak (piłkarz Karkonoszy, były trener Olimpii Kowary):
- Mecz jak każdy inny, dużo kolegów, dużo znajomych stanie naprzeciwko siebie, ale na boisku nie ma znajomości, jest twarda męska walka i oczywiście taka w środę będzie. Drużyna z meczu na mecz się rozkręca, szanse są wyrównane, ale chcielibyśmy wygrać i na to liczymy. Nie czuję dodatkowej motywacji, traktuję to jak każdy kolejny mecz i najważniejsze, żeby się odbył w atmosferze fair play i było dobre widowisko. Wygrają Karkonosze.

Tadeusz Chwałek (prezes Lotnika Jeżów Sudecki):
- Wygrają Karkonosze, bo grają u siebie, udało się trenerowi Milewskiemu zorganizować dość dobrą drużynę. Aczkolwiek Kowary to też jest dobra drużyna, ale myślę, że jedną bramką wygrają Karkonosze>

Zbigniew Kubiela (prezes Term Cieplickich):
- Nie znam za bardzo obu drużyn, nie widziałem na żywo Olimpii Kowary, więc nie chciałbym typować zupełnie w ciemno, chociaż gdzieś tam przez głowę przechodzi mi remis. Jestem kibicem piłki nożnej, ale żadna z tych drużyn nie należy do tych, którym kibicuję na co dzień, natomiast lubię obejrzeć dobry mecz piłkarski. Życzyłbym sobie i wszystkim emocji sportowych, aby jak najmniej było emocji pozasportowych.

Tomasz Dudziak (menadżer Olimpii Kowary):
- Wygramy, bo my gramy w piłkę, a Karkonosze kopią w piłkę do przodu i biegną za nią. Mamy lepszą drużynę, jesteśmy przygotowani na ich sposób grania. Nowa murawa będzie sprzyjać drużynie lepszej technicznie, a my taką bez wątpienia jesteśmy. Jestem spokojny o wynik jutrzejszego meczu. Myślę, że wygramy bez najmniejszego problemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group