Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8653
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pogorzelica: Karatecy trenowali nad morzem

Sobota, 22 sierpnia 2009, 12:52
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 9:33
Autor: ahawer
Pogorzelica: Karatecy trenowali nad morzem
Fot. organizator
W dniach d 02 do 12 sierpnia 2009’ nasz klub był organizatorem kolejnego już XII Obozu sportowo–wypoczynkowego sekcji karate (oyama) i muay thai (boks tajski) w Pogorzelicy nad morzem.

Od kilku dobrych już lat obóz organizujemy wspólnie z zaprzyjaźnionym J.K. Aikido. W tym rekordowym obozie pod względem frekwencji udział wzięło ponad 120 zawodników i zawodniczek na co dzień trenujących w J.K. Oyama i Aikido. Z JK Oyama udział wzięło około 90 osób (sekcje Jelenia Góra, Kamienna Góra i Lubawka).
W trakcie obozu zostały zrealizowane zadania sportowe z zakresu: taktyki walki knockdown i thai boxu – główny nacisk położony był na treningi boksu i knockdown, zajęcia odbywały się 2 razy dziennie plus rozruch, dzieci 1 lub 2 razy dziennie.
Ponieważ pogoda dopisywała przez cały czas trwania obozu korzystano codziennie z kąpieli morskich i plażowania. Morze Bałtyckie okazało się…całkiem ciepłe:-)
Dodatkowo obozowicze mogli się wykazać swoimi umiejętnościami w zorganizowanym show „Mam Talent”, gdzie niektórzy zaskoczyli instruktorów ponadprzeciętnymi umiejętnościami śpiewu lub sprawności fizycznej…oprócz tego było ognisko, dyskoteka, nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkurencji i mnóstwo dobrej zabawy. Zwiedzono także pobliskie Niechorze a tam najwyższą latarnię morską na naszym wybrzeżu. Sporo frajdy dostarczyła wycieczka kolejka wąskotorową z Pogorzelicy do Trzęsacza na klif.

Zajęcia prowadzili nasi instruktorzy: sensei Marcin Nowosielski, sensei Łukasz Mazur, sempai Adam Kopeć. Asystentami i wychowawcami byli również sempai Piotr Cieśliński i Piotr Uzny, kierownikiem obozu był sensei Rafał Majda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
512
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group