Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 11 maja
Imieniny: Miry, Franciszka
Czytających: 10973
Zalogowanych: 53
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kamiński i spółka odprawili Łużyce

Wtorek, 22 marca 2022, 9:20
Aktualizacja: 9:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kamiński i spółka odprawili Łużyce
Fot. Przemek Kaczałko
Juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra pokonali w meczu I ligi wojewódzkiej rówieśników z Łużyc Lubań 5:2. Do przerwy był remis 2:2, ale wejście na boisko Bartosza Kamińskiego odmieniło losy spotkania.

Podopieczni Artura Milewskiego w pierwszej połowie nie wyglądali najlepiej. W 29. minucie Pietroński dał gościom prowadzenie, ale szybko wyrównał Firmanty, a w 35. minucie biało-niebiescy prowadzili 2:1 po golu Tokarza. Chwilę później wyrównał Misiewicz i przy stanie 2:2 oba zespoły udały się na przerwę. W 60. minucie na boisku pojawił się junior młodszy - Bartosz Kamiński, który odmienił obraz gry i w 68. minucie dał miejscowym prowadzenie, a 10 minut później podwyższył na 4:2. W 89. minucie wynik na 5:2 ustalił Dawid Gil.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - Łużyce Lubań 5:2 (2:2)

Karkonosze: Mieszała - Nalewajczyk (60' Kamiński), Kania, Tokarz, Gil, Firmanty, M. Lewkowicz, Kowalski (50' Zielonka), Juszczyk, Nygbur, Trząsalski (70' Najda).
Łużyce: Szyptur - Szyszło, Polerowicz, Pietrońsk, Perdon, Misiewicz, Mańkowski, Maciąg, Kaźmierczak (80' Rybski), Jakubczyk (80' Pawlak), Bobko.

Jeleniogórzanie z dorobkiem 9 zwycięstw, 1 remisu i 7 porażek zajmują 7. miejsce w tabeli I ligi dolnośląskiej. Łużyce są na 14. pozycji (bilans 4-1-12). W następnej kolejce Karkonosze zagrają na wyjeździe z KS Żórawina (27.03, godz. 11:00).

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
326
Dobry pomysł
46%
To jest niedopuszczalne
33%
Nie mam zdania
21%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego ceny mieszkań nie spadają mimo rekordowej podaży?
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Pogoda
W Jeleniej Górze już ponad "dycha" na plusie
 
Aktualności
Minerały błyszczą w Cieplicach
 
Aktualności
Piknik rodzinny na początek Wiosny Cieplickiej
 
Aktualności
Cieplicki Parkrun świętuje 500 edycji
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group