Piątek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 4372
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kablowe niedbalstwo

Wtorek, 6 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Kablowe niedbalstwo
Fot. Archiwum domowe
Niezabezpieczone i połączone taśmą izolacyjną przewody telekomunikacyjne: oto jakość pracy niektórych monterów Telekomunikacji Polskiej.

Na taki sposób montażu okablowania zwrócił nam uwagę nasz Czytelnik. Dowód: zdjęcia.
Przewody są rzucone na ziemię i gruz budowlany. W kilku miejscach prowizorycznie złączone taśmą. – Czy tak wyobrażają sobie usługę pracownicy poważnej firmy telekomunikacyjnej? – pyta.

– Nie dość, że nikt o niczym nie wiedział, to jeszcze ekipy monterów weszły bez jakiegokolwiek powiadomienia na tereny prywatne – napisał do nas Czytelnik.
Jak twierdzi, około dwóch lat temu przewód ten został położony w podobny sposób. Monterzy zapowiadali, że przyjadą i zainstalują kabel, jak trzeba, ale obietnicy nie spełnili.

Od kiedy w Jeleniej Górze nie ma biura obsługi klienta TP.SA i działa tylko ogólnopolska infolinia, trudno cokolwiek ustalić.
Operatorzy odbierają zgłoszenia o awariach, ale – o niestarannie położonych kablach – już nie. Skoro telefon działa, problemu nie ma.

Może się zdarzyć, że telefon jeleniogórzanina na infolinii odbierze operator z Gdańska. Jest w stanie sprawdzić łącza komputerowo. Wiadomo, kiedy jest awaria. Źle położonego kabla przez telefon nie widać.

Czytelnik jest zdegustowany poziomem usług firmy. – Umieją straszyć windykacją i pobierać kosmiczne opłaty, ale założyć kabla porządnie nie potrafią – podkreśla.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group