Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8235
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kabareciarz piosenkarzem. Śpiewa o życiu i z humorem

Poniedziałek, 19 września 2011, 7:46
Aktualizacja: Wtorek, 20 września 2011, 7:47
Autor: Jakub Thauer
JELENIA GÓRA: Kabareciarz piosenkarzem. Śpiewa o życiu i z humorem
Fot. Jakub Thauer
Wczoraj, 18 września 2011 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbył się koncert zespołu Jacek Ziobro Band.

Jacek Ziobro. Przedstawiać go bliżej nie trzeba. To znany polski konferansjer, kabareciarz, komik. Prowadził wiele kabaretów, koncertów, oraz kabaretonów. Co sprawiło że zaczął pisać teksty i śpiewać? – Od dwóch lat chciałem grać, a teksty pisałem od dawna. Kilku kolegów zaproponowało mi współpracę. Dzisiaj śpiewaliśmy piosenki których teksty są autorstwa mojego, jak i również Przemka Rozenka - mojego przyjaciela. Piosenki te są o życiu, o tym co myślę, co czuję. Gramy dobry jazz i pop. Jest to nasz pierwszy koncert a już zespół rozpadł się dwa razy – żartował Jacek Ziobro.

Frekwencja dopisała, choć wyremontowana sala Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Bankowej nie pękała w szwach. Co prawda koncert Jacka Ziobry nie zgromadził młodzieży, ale i tak wszyscy się dobrze bawili. Niektórzy widzowie byli zaskoczeni tym, że Jacek Ziobro zajął się śpiewaniem. Przyszli w przekonaniu, że wydarzenie będzie kabaretem. Teksty piosenek Jacka Ziobry są jego wspomnieniami wydarzeń przeżytych ze znajomymi. Traktują o życiu, lecz – jak na komika przystało – z „lekką” dawką humoru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group