Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6807
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Już w sobotę 45. giełda minerałów

Poniedziałek, 1 września 2014, 8:34
Aktualizacja: 16:08
Autor: Manu
Jelenia Góra: Już w sobotę 45. giełda minerałów
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (6 września) i niedzielę (7 września) od godz. 11.00 do 17.00 na terenie Muzeum Przyrodniczego (przy ul. Cieplickiej 11 A, w zespole poklasztornym), w ramach Września Jeleniogórskiego, odbywać się będzie czterdziesta piąta edycja Karkonoskiej Giełdy i Wystawy Minerałów, Skał i Skamieniałości. Wstęp wolny.

Do Muzeum Przyrodniczego przyjadą wystawcy, kolekcjonerzy i sympatycy mineralogii przede wszystkim z Dolnego Śląska, choć nie brakuje zbieraczy z Polski i zagranicy. Na giełdzie będzie można podziwiać unikalne kolekcje różnych grup minerałów, skał, a także skamieniałości oraz galanterię jubilerską.

W ostatnich latach, co prawda, zaznacza się coraz mniejszy udział kolekcjonerów i zbieraczy, a coraz większy wystawców oferujących galanterię jubilerską, impreza nadal cieszy się dużym zainteresowaniem tak wystawiających jak i odwiedzających Muzeum.

XLV Karkonoska Giełda Minerałów, Skał i Skamieniałości, w ramach Września Jeleniogórskiego, jest wpisana do Kalendarza Giełd organizowanych na terenie Polski i od lat ma wyrobioną już renomę.

W razie niepogody impreza odbędzie się wewnątrz Muzeum (na parterze).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group