Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 3092
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Juwenalia odwołane. Co z pozostałymi imprezami?

Wtorek, 7 kwietnia 2020, 8:18
Aktualizacja: Środa, 8 kwietnia 2020, 13:33
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Juwenalia odwołane. Co z pozostałymi imprezami?
Fot. Tomek Raczyński (archiwum)
W tym roku nie odbędzie się święto studentów, czyli Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia. Co z pozostałymi imprezami, które planowane były na drugi kwartał 2020 roku?

Na przełomie kwietnia i maja w Jeleniej Górze zaplanowany był Międzynnrodowy Festiwal Teatrów i Kultury Awangardowej "PESTKA", jednak jak już wspominaliśmy - został przeniesiony na listopad. Z kolei Święto Ulicy 1 Maja, które w ubiegłym roku wróciło do kalendarza jeleniogórskich imprez, zostało odwołane. Podobny los spotkał Juwenalia 2020 i Wiosnę Cieplicką - imprezy nie odbędą się. Finał jeleniogórskiej Ligi Rocka również nie odbędzie się na "błoniach", ale organizatorzy (JCK) liczą, że uda się zagrać finałowy koncert w kameralnym gronie w Sali Novej przy ul. 1 Maja - we wrześniu.

Pod znakiem zapytania stoi organizacja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych - władze miasta (i Teatr Norwida) jeszcze nie podjęły decyzji o przeniesieniu lub odwołaniu kultowej jeleniogórskiej imprezy. Kolejna impreza - Art&Glass Festiwal, prawdopodobnie odbędzie się w ramach inauguracji Września Jeleniogórskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

15
30%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
6%
Nudzi
23
46%
Smuci
5
10%
Złości
4
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group