Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8315
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jubileusz Teatru Odnalezionego

Niedziela, 17 maja 2015, 7:29
Aktualizacja: 7:32
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jubileusz Teatru Odnalezionego
Fot. Archiwum Teatru
Zespół Teatru Odnalezionego oraz dyrekcja jeleniogórskiego Centrum Kultury zapraszają na 10–lecie Teatru Odnalezionego. Jubileuszowa gala oraz wernisaż wystawy fotografii i scenografii z tej okazji odbędzie się w przyszły piątek (22.05) w Galerii „Korytarz” przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze.

„Próba świadectwa” - 10 lat Teatru Odnalezionego to wystawa fotografii oraz materiałów promocyjnych i realizacyjnych zgromadzonych przez 10 lat funkcjonowania Teatru Odnalezionego. Pośród fotografii znajdziemy duży zbiór zdjęć Marcina Oliva Soto, Łukasza Gromolaka, Roberta Piętki, Katarzyny Kowalskiej i innych, oraz video Marka Straszaka i Macieja Bartkiewicza. Wernisaż zaplanowano na godz. 17.30, natomiast o godz. 19.00 w sali widowiskowej JCK odbędzie się jubileuszowa gala 10-lecia powstania i funkcjonowania Teatru Odnalezionego.

Teatr Odnaleziony działa w Jeleniej Górze od 2008 roku. Znalazł on stałe miejsce w życiu kulturalnym miasta, obok Teatru im. Norwida i Zdrojowego Teatru Animacji. Teatr - poza wystawianiem spektakli repertuarowych - zajmuje się też animacją społeczności lokalnej, prowadząc warsztaty dla młodzieży oraz cykliczne projekty parateatralne z dziećmi z blokowisk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group