Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6578
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Jeszcze licealista, a już student

Środa, 23 kwietnia 2008, 8:02
Aktualizacja: 12:24
Autor: TEJO
REGION JELENIOGÓRSKI: Jeszcze licealista, a już student
Fot. Archiwum
Sukces ucznia II LO im. Norwida w Cieplicach. Kamil Radomski, choć chodzi do pierwszej klasy, już może się pochwalić indeksem w kieszeni.

Kamil, wraz z kolegami z „Norwida” wziął udział w warsztatach dziennikarskich i Public Relations na Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Młodzi ludzie wraz z innymi licealistami Dolnego Śląska uczyli się tam podstaw dziennikarstwa.

Wykłady prowadzili profesorowie uczelni wrocławskiej i lubińskiej oraz pracownicy mediów. Wśród nich znaleźli się, między innymi, Marian Maciejewski (współtwórca dolnośląskiego oddziału Gazety Wyborczej) czy Stanisław Bereś (redaktor „Telewizyjnych Wiadomości Literackich” – pracownik TVP2 i TV Polonia).

Nagrodę dla najbardziej aktywnego i kreatywnego uczestnika warsztatów otrzymał Kamil Radomski – uczeń pierwszej klasy II LO w Jeleniej Górze. Został on uhonorowany indeksem umożliwiającym mu studia na UZZM.

Uczniowie cieplickiego liceum brali udział w wykładach już po raz drugi, poszerzając swoją wiedzę na temat dziennikarstwa i PR’u.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group