Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6389
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jest kolejny film o Dworze Czarne, będzie też koncert

Środa, 24 lipca 2013, 6:35
Aktualizacja: Czwartek, 25 lipca 2013, 9:45
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jest kolejny film o Dworze Czarne, będzie też koncert
Fot. org
To już jest trzeci z dziesięciu planowanych odcinków historii Dworu Czarne, którym Marcin Roszak wraz z Tomaszem Raczyńskim i Mariuszem Pełczyńskim chcą promować zbiórkę pieniędzy na wydanie monografii tego zabytku autorstwa Jacka Jakubca. I na tym nie poprzestają. – Szykujemy niespodziankę dla mieszkańców Osiedla Czarne w postaci koncertu Karkonoskiego Zespół Folkowego „Szyszak”– zdradza Marcin Roszak.

Tym razem film nosi tytuł Dziedziniec. Co w nim jest? Tego autorzy nie zdradzają zachęcając do obejrzenia. Przypominają natomiast, że realizują ideę crowdfundingu.

- Pojęcie pochodzi z USA i w naszych realiach jest tłumaczone jako finansowanie społecznościowe – wyjaśnia Marcin Roszak. - Oznacza to, że każdy kto zdecyduje się wesprzeć nasze starania otrzyma w zamian efekt naszej pracy (w tym przypadku za 20 zł wsparcia - książka w postaci elektronicznej, za 100zł - książka w postaci papierowej). Jeśli nie uda się zebrać zadeklarowanej przez nas kwoty, wpłata zostanie zwrócona na wskazane konto (to wynika wprost z regulaminu portalu wspieramkulture.pl, który technicznie wspiera akcję – dodaje jeden z realizatorów akcji.

Więcej informacji o koncercie podamy w przyszłym tygodniu. Akcji patronuje Narodowe Centrum Kultury oraz strona wspieramkulturę. pl, gdzie można znaleźć wszystkie szczegóły (http://wspieramkulture.pl/projekt/337-DWOR-CZARNE-JACEK-JAKUBIEC-MONOGRAFIA).

Przyjaciele Dworu Czarne zachęcają też do odwiedzenia ich strony internetowej: https://www.facebook.com/pages/Przyjaciele-Dworu-Czarne/236123113156454.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group