Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 4140
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

II Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku: Jelonkowy Plebiscyt zakończony!

Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 0:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 15:21
Autor: Mateusz Banaszak
Do końca grudnia można było głosować w jelonkowym plebiscycie na najlepszego zawodnika i trenera minionego roku. Oddano mnóstwo głosów, które wyłoniły finałową dziesiątkę bohaterów ostatnich miesięcy.

W pierwszej dziesiątce na najlepszego zawodnika, za pośrednictwem państwa głosów znaleźli się : piłkarki ręczne z drużyny Carlos Astol - Marta Dąbrowska , Marta Gęga i Aleksandra Baranowska , siatkarz Olimpii Kowary - Dominik Szujewski , Piotr Płoński z JJS Gwardia, Marcin Nowosielski z klubu Oyama Karate, Paweł Chudziński z Automobilu Sudeckiego, koszykarka Ryan Coleman i koszykarz Jakub Czech oraz srebrna medalistka z Pekinu – Maja Włoszczowska (kolejność przypadkowa)

Nie brakowało emocji w zakończonym już plebiscycie. Największym postęp w tym zestawieniu odnotował Paweł Chudziński – rajdowiec, który na początku plebiscytu miał zaledwie pięć głosów. Z czasem liczba się zmieniała, a im bliżej końca plebiscytu tym co raz więcej osób głosowało na „Chudego” i pozwoliło mu to „wskoczyć:” do pierwszej dziesiątki. W finale znalazły się , aż trzy szczypiornistki z drużyny Carlos Astol.
Nie mniej emocji było w klasyfikacji trenerów. Do ostatnich godzin ważyły się losy układu czołówki tego zestawienia i na dodatek czterech trenerów musiało podzielić się miejscem, ponieważ mieli identyczną liczbę głosów.

W finałowej dziesiątce znaleźli się: trenerzy koszykówki - Leszek Oleksy, Artur Czekański, Krzysztof Szewczyk, Ireneusz Taraszkiewicz, Jerzy Gadzimski , trenerzy piłki ręcznej -
Zdzisław Wąs, Katarzyna Jeż, Dila Samadowa, trener karateków - Rafał Majda, tańca towarzyskiego - Krzysztof Cieślak, piłki nożnej – Dariusz Michałek oraz Kazimierz Piecuch z JSS Gwardia.

Gala z udziałem zaproszonych gwiazd odbędzie się na początku lutego. Właśnie wtedy poznają państwo dokładny układ pierwszej dziesiątki zawodników i trenerów oraz wyłonimy zwycięzców głosowania i rozlosujemy nagrody. Podajemy zestawienie sportowców z dalszych miejsc z dokładną liczbą głosów i zajętym miejscem.

Najlepszy sportowiec
1-10
11. Marta Oreszczuk - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra 145
12. Rafał Niesobski – Koszykówka – KS Sudety Jelenia Góra 143
13. Agnieszka Kocela - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra 138
14. Łukasz Janik - Boks Zawodowy 133
14. Kamil Senderowski - Taniec Towarzyski - Akademia Tańca Piotra Frydrycha 83
15. Łukasz Kowalski - Piłka nożna - Karkonosze Jelenia Góra 80
16. Patrycja Cieślak - Taniec Towarzyski - STT Cieślak Jelenia Góra 73
16. Krzysztof Samiec - Koszykówka – KS Sudety Jelenia Góra 73
17. Karol Wilk - Taniec Towarzyski - STT Cieślak Jelenia Góra 71
18. Tomasz Czaplicki - Freestyle kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy 67
19. Marzena Stochaj - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra 64
20. Magdalena Gawrońska - Koszykówka – AZS Finepharm KK Jelenia Góra 62

21. Karina Włostowska – MKS Jedenastka 56
22. Tomasz Wojdyła - Koszykówka - KS Sudety Jelenia Góra 54
23.Sabina Kobzar - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra 53
24. Mateusz Skrzypczak - Koszykówka - KS Sudety 51
24. Ewelina Staszulonek - Saneczkarstwo - MKS Karkonosze Jelenia Góra 51
25. Mariusz Matczak - Koszykówka – KS Sudety Jelenia Góra 49
26. Anna Fursewicz - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra 48
26. Michał Gadzimski - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik 48
27. Łukasz Niesobski -KS Sudety Jelenia Góra- 46
28. Piotr Grzyl - Pilka nożna - Pub Gol Jelenia Góra 45
29. Marta Ignatiuk – Oyama Karate 42
30. Paulina Kaczorowska Badminton – Klub sportowy Chojnik 40
31. Dariusz Michałek - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik 39
32. Filip Kostka - Piłka nożna - KS Karkonosze/Lambert Auto Komis 38
33. Artur Grygiel – KS Sudety Jelenia Góra 36
34. Maciej Wołodźko- Pływanie - MKS 11 - 35
35. Jędrzej Jankowiak – KS Sudety Jelenia Góra 34
36. Olimpia Łuczak - Koszykówka - Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 34
37. Bartosz Herman - Piłka nożna - KKS Jelenia Góra 33
38. Natalia Biesiadzka - Koszykówka - Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 32
39. Marcin Krawczyk- Piłka nożna - GKS Mitex Podgórzyn 31
39. Robert Lambert - Piłka nożna - Przyjaciele Gola/Lambert Auto komis 31

40. Filip Błaszczyk - Piłka nożna - Orzeł Mysłakowice/Lambert Auto komis 27
40. Katarzyna Karasińska - Narciarstwo alpejskie – Aesculap 27
40. Mateusz Kołodziejski – Lekka – MKL 12 Jelenia Góra 27
41. Jarosław Wilusz – KS Sudety Jelenia Góra 26
42.Artur Hałka - Piłka nożna - Klub Sportowy Karkonosze 22
43. Grzegorz Olczyk - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik 21
44. Marcin Jurkiewicz - Piłka nożna - Klub Sportowy Chojnik 20
44. Oskar Lisowski - Siatkówka - MKS Olimpia Kowary 20
44. Michał Wrzal - Freestyle kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy 20
45. Jacek Jeschke - Taniec towarzyski – Szok 19
46. Norbert Kustosz - Piłka nożna - Lotnik Jeżów Sudecki 15
46. Michał Sterenga – KS Sudety Jelenia Góra 15
46. Bartosz Wajdowicz - Siatkówka Olimpia Kowary 15
47. Damian Wojciechów - Lekkoatletyka - MKL12 - Jelenia Góra 13
48. Karolina Kasza - Taniec Towarzyski - Akademia Tańca Piotra Frydrycha (Karpacz) 12
48. Marcin Marchowski - Freestyle Kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy 12
48. Paweł Piepiora - Karate shotokan - MKS Olimpia Kowary 12
48. Katarina Ristic - Koszykówka - AZS Finepharm Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra 12
49. Łukasz Ceratowski - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik 11
49. Mateusz Osojca – Siatkówka Olimpia Kowary 11
50. Dorota Skórzecka- Karate shotokan - MKS Olimpia Kowary 10
50. Piotr Tarasewicz - Koszykówka KS Sudety Jelenia Góra 10

51. Katarzyna Fredziak- Koszykówka Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 9
51. Andrzej Konopka – Siatkówka - Olimpia Kowary 9
51. Ewelina Sobczak Koszykówka Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 9
52. Paweł Giwzdek – Siatkówka - Olimpia Kowary 8
53. Wojciech Deliman - Taniec Towarzyski - Akademia Tańca Piotra Frydrycha (Karpacz) 7
53.Natalia Małaszewska - CCC Polkowice - 7
53. Maciej Wojtas – Piłka nożna – Karkonosze  7
54. Piotr Gwizdek – Siatkówka - Olimpia Kowary 6
55. Mariusz Bańka – Siatkówka -UKS Jelenia Góra 4
55. Michał Dubiel – Piłka nożna – Karkonosze 4
55. Patryk Hobgarski - Karate Shotokan MKS Olimpia Kowary 4
56. Maciej Cholewiński – Siatkówka - UKS Jelenia Góra 3
56. Michał Kanecki – Koszykówka - Sudety Jelenia Góra 3
56. Bartosz Kogut - Piłka Nożna Klub Sportowy KS Chojnik 3
56. Marek Siatrak –Piłka nożna - Karkonosze 3
56. Wojciech Smykowski – Narciarstwo biegowe – MKS Karkonosze Jelenia Góra 3
56. Bartosz Wajdowicz- Siatkówka MKS Olimpia Kowary
56. Marek Wawrzyniak- Piłka nożna - Karkonosze 3i
56. Monika Krawczyszyn - koszykówka - Finepharm
56. Ireneusz Zakrzewski Boks Power Boks Jelenia Góra 3
57. Michał Wrzal - Freestyle Kajakowy KKK 2
57. Krzysztof Baranowski – Brydz – ODK Jelenia Góra 2
57. Radosław Dutka – Piłka nożna – Pub Gol Jelelnia Góra 2
57. Mateusz Durlak - Piłka nożna Karkonosze 2
57. Krzysztof Gierasimiuk - Piłka nożna Klub Sportowy KS Chojnik 2
57. Paulina Gradomska - Piłka nożna KS Chojnik 2
57. Rafał Kaczorowski- Pilka nożna KS Chojnik 2
57. Piotr Kochan – Piłka nożna – Karkonosze 2
57. Leszek Kurzelewski - Piłka nożna Karkonosze 2
57.Paweł Pis –MKL 12 - 2

58. Katarzyna Bieńko - Piłka Ręczna- Finepharm Jelenia Góra 1
58. Bartosz Chmura - Koszykówka- KS Sudety Jelenia Góra 1
58. Maciej Chojnacki – Brydż– ODK Zabobrze Jelenia Góra 1
58. Krzysztof Cisek- Szybownictwo- Aeroklub Jelenia Góra 1
58. Tomasz Cyc - Freestyl kajakowy - Karkonowski Klub Kajakowy1
58. Wiktor Gogarowski - Longboard - Jelenia Gora Hoax Team 1
58. Paweł Grzybek- Kolarstwo Oldboy 1
58. Jerzy Hawryliszyn - Brydż ODK Jelenia Góra 1
58. Kamila Jaworowska- Koszykówka- Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 1
58. Paweł Karmelita- Pilka nożna - KKS Jelenia Góra 1
58. Joanna Kaszowska - Rajdy Samochodowe KJS Automobil Jelania Góra 1
58. Adam Korkuś - Piłka nożna Karkonosze Jelenia Góra 1
58. Marzena Kowalczyk - Koszykówka- Finepharm Jelenia Góra 1
58. Łukasz Kusiak- Piłka nożna - Karkonosze Jelenia Góra 1
58. Marcin Kwatkowski- Skok w dal- MKS Karkonosze 1
58. Rafał Majda - Karate Oyama Karate 1
58. Ryszard Mentzweld - Brydż ODK Jelenia Góra 1
58. Hollie Merideth - Koszykówka- AZS Finepharm Jelenia Góra 1
58. Patryk Michałek - Piłka nożna - Chojnik 1
58. Marek Milejski- Piłka nożna - Łzyce Lubań1
58. Bogdan Nowakowski – ODK Zabobrze Jelenia Góra 1
58. Magdalena Nykiel - Biatlon - MKS Karkonosze 1
58. Szymon Okowiński - Piłka nożna KS Chojnik 1
58. Dominik Pelowski- Piłka nożna- Karkonosze 1
58. Jan Pietrzykowski- Piłka nożna PUB-GOL 1
58. Damian Powiertowski- Piłak nożna Olimpia Kowary1
58. Jacek Sidorowski- Kolarstwo - Team Podgórzyn 1
58. Magdalena Skorek- Koszykówka- AZS Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 1
58. Małgorzata Babicka Koszykówka- AZS Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 1
58. Szymon Sołtysiak- Piłka Nożna- KS Chojnik 1
58. Marcin Stywryszko - Rajdy Samochodowe- Automobil Klub Jelenia Góra 1
58. Łukasz Szablewski- Rajdy Samochodowe- Automobil Klub Jelenia Góra 1
58. Łukasz Szymczak- Piłka nożna - KS Chojnik 1
58. Mirosław Wieczorkiewicz - Zapasy - Jeleniogorskie Centrum Sportów Walki 1
58. Rafał Zieliński- Karate- Shotokan MKS Olimpia Kowary 1
58. Patryk Ziółkowski - Piłka nożna - KS Chojnik 1

Najlepszy trener

1-10
11. Krzysztof Gierasimuk - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik 39
12. Leszek Harapin – Piłka nożna – KKS Jelenia Góra 29
13.Paweł Karmelita - Piłka nożna - KKS Jelenia Góra/Zagłebie Lubin 24
14. Bartosz Kogut - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik 23
14. Piotr Górnicki - Narciarstwo - SN i JKS Ski-Górnicki 23
15. Filip Błaszczyk – Pływanie -21
16. Marek Herzberg - Piłka nożna - Lotnik Jeżów Sudecki 18
17. Marek Przeorski - Lekkoatletyka - MKL ''12" Jelenia Góra - 15
19. Aldona Mela - Taniec Towarzyski - Akademia Tańca "FRYDRYCH" Aldony Meli i Piotra Frydrycha (Karpacz) 12
19. Adam Gzik - Siatkówka - MKS Olimpia Kowary 12
20. Andrzej Sękiewicz - Koszykówka - KS Sudety 11
21. Rafał Janik - Boks ower Boks Jelenia Góra 6
21. Piotr Frydrych - Taniec Towarzyski - Akademia Tańca "FRYDRYCH" Aldony Meli i Piotra Frydrycha (Karpacz) 6
22. Grzegorz Truchanowicz - Karate Shotokan MKS Olimpia Kowary - 4
22. Mieczysław Skowron - Narciarstwo biegowe - MKS Karkonosze Jelenia Góra 4
22. Krzysztof Czaplicki - Freestyle kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy 4
23. Tomasz Pawlikowski - Koszykówka Finepharm Karkonosze Jelenia Góra - 3
24.Wiktor Żuryński - Siatkówka na siedząco - Simet Jelenia Góra 2
24. Tomasz Walczak - Piłka Nożna - KS KARKONOSZE Jelenia Góra 2
24. Mirosław Uram - Piłka ręczna - MKS MOS Finepharm Jelenia Góra 2
24. Leszek Dulat - Piłka nożna Karkonosze - 2
25. Marta Oreszczuk - Piłka ręczna - Finepharm Jelenia Góra 1
25. Marcin Ramski – Piłka nożna – Woskar Szklarska Poręba 1
25. Mirosław Wieczorkiewicz - Zapasy Jeleniogórskie Centrum Sportów Walki - 1
25. Rafał Kaczorowski - piłka nożna Klub Sportowy Chojnik - 1
25. Sławomir Celt - pilka nożna Bóbr Marciszów - 1

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group