Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4143
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelfa nie chce piłki ręcznej

Czwartek, 1 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 2 czerwca 2006, 16:58
Autor: Łukasz Stawski
Jelenia Góra: Jelfa nie chce piłki ręcznej
Fot. Arek
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa wycofało się ze sponsorowania MKS Vitaral Jelfa, która przez dziesięć lat brała udział w rozgrywkach ekstraklasy żeńskiego szczypiorniaka. Poinformował o tym oficjalnie prezes tego klubu - Paweł Osuch na wczorajszym Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym MKS Vitaral Jelfa.

Oznacza to, że są marne szanse na to, by jeleniogórzanki zagrały w przyszłym sezonie w ekstraklasie, choć taka możliwość istnieje, bowiem wycofała się z rozgrywek ekstraklasy Vive Kielce.

Jednak, by jeleniogórzanki przystąpiły do rozgrywek na najwyższym szczeblu rozgrywek należy to zgłosić w Związku Polskim Piłki Ręcznej do 5 czerwca tego roku, wpłacając, bagatela 3,5 tys. zł. Ponadto trzeba dziewczętom, które mają już w ręku kontrakty wstępne z innych klubów ekstraklasy takie warunki, jakie obiecują im konkurenci.

Prezydent Józef Kusiak obiecuje pomoc, ale czy to wystarczy? Sytuacja jest podbramkowa. Do takiej doprowadził strategiczny sponsor, który wyraźnie chciał się pozbyć kłopotów z utrzymaniem drużyny w obliczu przekształcenia z PF Jelfa na Sanitas, które już nastąpiło.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group