Dolny Śląsk: Jelfa "na tarczy"

Czwartek, 10 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 11:03
Autor: Patryk
Jeleniogórzanki jechały do "jaskini lwa" skazane na pożarcie. Niestety tak się stało, choć przez pierwsze 25 minut gra była wyrównana. Na 5 minut przed końcem Bożena Kargut poprosiła o czas i słowa trenerki podziałały i I połowa zakończyła się skromnym zwycięstwem Zagłębia 15:13.

Początek drugiej połowy zadecydował o całym spotkaniu. W ciągu 8 minut lubinianki strzeliły 4 bramki - jeleniogórzanki nie odpowiedziały żadnym trafieniem. Zagłębie zaczęło grać skuteczniej zarówno w ataku jak i w obronie. Dodatkowo pomiędzy słupkami doskonale spisywała się Natalia Tsvirko.

Jelfa próbowała podjąć walkę i ambitnie do ostatniej minuty goniła wynik - ostatecznie przegrała 30:22.

Zagłębie: Kubisztal, Tsvirko, Skompska - Jakubowska 1, Ciepłowska 5, Ziółkowska 1, Młot 2, Daszewska 5, Semeniuk 3, Jacek 4, Romańczukiewicz 4, Kordić 5, Krynicka, Orzeszka.

Jelfa: Kowalczyk, Czarna - Oreszczuk 4, Bąkowska, Czekaj 2, Dąbrowska, Wasiucionek, Kocela, Buchcic 4, Bogusławska, Kaczyńska 1, Przygodzka, Gega 5, Augustyniak 6