Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6329
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraków: Jeleniogórzanie walczyli na Krakowskiej Gali

Sobota, 13 czerwca 2009, 10:56
Aktualizacja: Niedziela, 14 czerwca 2009, 21:09
Autor: ahawer
Kraków: Jeleniogórzanie walczyli na Krakowskiej Gali
Fot. organizator
W stolicy Małopolski odbyła się Karkowska Gala Sparingowa zorganizowana przez KSSW Kraków. W imprezie wzięło udział 130 zawodników z 29 klubów, między innymi z Polskiego Związku Kickboxingu, Polskiego Zrzeszenia Muay Thai i innych pochodnych styli. Odbyły się 44 walki w formułach K1 rules, muay thai, MMA, boks.

Jeleniogórski Klub Shidokan reprezentowało 4 zawodników.
Krzysztof Jutkiewicz – 75 kg
Jakub Walasek – 75 kg
Grzegorz Makaruk m- 81 kg
Artur Sawicki + 91 kg

Wszyscy startowali w formule K1 Rules. Pierwszy z nichKrzysiek Judkiewicz skrzyżował rękawice z zawodnikiem Athlon Kraków. Już w 38 sekundzie po dynamicznej akcji ręcznej znokautował swojego rywala.
Jakub Walasek spotkał się zawodnikiem z Puncher Wrocław. Dominował przez dwie rundy, nie dając szans przeciwnikowi – wygrał decyzją sędziów 3:0.
Grzesiek Makaruk mimo ciągłego ataku, nie sprostał doświadczonemu rywalowi z Kakimu Warszawa, który był wyższy o 40 cm. W sumie nasz zawodnik przegrał ostatecznie 2:1.
Nasz ostatni podopieczny Artur Sawicki (waga ciężka) również nie podołał swojemu rywalowi z klubu bokserskiego Sarmatia Gdańsk, cięższemu o 8 kg ( decyzją sędziów, uległ mu 3:0).
Dla większości zawodników był to pierwszy taki występ na ringu.

Tymczasem kończą się już przygotowania sześciu naszych zawodników do ostawionego w tym sezonie starcie w Mistrzostwach Polski w K1 Rules, które odbędą się 20-21 czerwca br. W Zgorzelcu. A jeden z naszych podopiecznych – Wojciech Oleksek trenuje do turnieju w Tajlandii. Zapraszamy wszystkich chętnych do Zgorzelca i dopingowania naszych sportowców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group