Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11296
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanie tęsknili za koncertami gwiazd

Poniedziałek, 6 września 2021, 13:27
Aktualizacja: 13:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jeleniogórzanie tęsknili za koncertami gwiazd
Fot. Przemek Kaczałko
Niedzielny (5.09) występ Fisz Emade Tworzywo w Parku Zdrojowym w Cieplicach pokazał, jak bardzo mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic tęsknili za występami gwiazd. Koncert odbył się na zakończenie pikniku z Marysieńką organizowanego przez Zdrojowy Teatr Animacji.

Wakacje w Jeleniej Górze przeminęły praktycznie bez koncertów gwiazd muzyki popularnej. Pod koniec sierpnia jedynie podczas Country pod Śnieżką (nie było to wydarzenie organizowane przez miasto, ani miejską instytucję kultury) - wystąpiła Grupa MoCarta. Pozostałe koncerty - co również jest potrzebne - odbywały się z udziałem lokalnych artystów, bądź gości z Czech i Niemiec, ale z pewnością brakowało powszechnie znanych gwiazd.

Licznie zgromadzona publiczność bawiła się w końcu podczas zakończenia pikniku z Marysieńką w Cieplicach. Bartek „Fisz” Waglewski, Piotr „Emade” Waglewski oraz Michał Sobolewski – gitara, Mariusz Obijalski – instrumenty klawiszowe, Stanisław Wróbel – gitara basowa i DJ Eprom – gramofony, sampler - serwują muzykę hip-hopową z domieszką jazzu, funk, czy elektro.

Warto dodać, że w przyszłą niedzielę (12.09) w regionie odbędzie się koncert Cleo, która wystąpi podczas gminnych dożynek w Mysłakowicach.

Twoja reakcja na artykuł?

12
71%
Cieszy
1
6%
Hahaha
2
12%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group