Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4099
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanie dopingowali Maję Włoszczowską

Niedziela, 21 sierpnia 2016, 7:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 7:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jeleniogórzanie dopingowali Maję Włoszczowską
Fot. Przemek Kaczałko
Sobotnie popołudnie (20.08) w Nowym Rynku na długo pozostanie w pamięci kibiców Mai Włoszczowskiej. 33–letnia jeleniogórzanka po emocjonującym wyścigu zdobyła srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a na dachu galerii handlowej dopingowało ją ponad 100 osób z prezydentem Jeleniej Góry na czele.

Kibicujemy Majce! - mówił Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry. - Powinienem powiedzieć Pani Majce, ale nie znam nikogo w Jeleniej Górze, kto by o niej mówił Pani Majka, co jest dowodem na to, że jest nie tylko wybitnym sportowcem, ale i bardzo sympatycznym człowiekiem i wszyscy ją bardzo lubią – dodał włodarz miasta.

Strefa kibica podczas startu naszej wielokrotnej medalistki zawodów rangi krajowej, jak i międzynarodowej – powstała po raz pierwszy i widać było znakomity odzew ze strony znajomych, przyjaciół Mai Włoszczowskiej, jak również kibiców kolarstwa górskiego. - Zgromadzenie takiej grupy ludzi przy sporcie, który nie jest piłką nożną, to jest bardzo dobry wynik – stwierdził Marcin Zawiła przypominając, że już we wrześniu będzie okazja podziękować kolarce za kolejny sukces, bowiem w Jeleniej Górze odbędzie się wyścig Maja Włoszczowska Trophy połączony z Paradą Rowerów.

Bez cienia wątpliwości każdy, kto przybył wczoraj do galerii Nowy Rynek życzył Włoszczowskiej złotego medalu, ale radość po tym jak przekroczyła linię mety na drugim miejscu – była równie ogromna!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group