Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4572
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Region: Jeleniogórzanie bez barier – zgłoś kandydata

Środa, 17 września 2014, 7:51
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Ruszyło zgłaszanie kandydatur osób niepełnosprawnych w konkursie "Jeleniogórzanin bez barier". Chodzi o tych, którzy swoją postawą społeczną lub zawodową dają przykład innym. Zgłoszenia w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta w Jeleniej Górze przy współudziale Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych są przyjmowane do końca października br. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się w grudniu z okazji Międzynarodowego Dnia Inwalidy.

Zgłaszający może zaproponować jednego pełnoletniego kandydata. Jego imię, nazwisko i opis działalności należy wysłać w formie pisemnej pod adres: Urząd Miasta Jelenia Góra, Wydział Dialogu Społecznego, Plac Ratuszowy 58, (58-500) Jelenia Góra z dopiskiem Konkurs „Jeleniogórzanin bez barier” lub w wersji elektronicznej na adres: niepełnosprawni@jeleniagora.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 75/75-46-174.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony Urzędu Miasta, w zakładce "Aktualności" lub Sprawy Społeczne, Zdrowie i Polityka Społeczne, Działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group