Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11635
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Region: Jeleniogórzanie bez barier – zgłoś kandydata

Środa, 17 września 2014, 7:51
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Ruszyło zgłaszanie kandydatur osób niepełnosprawnych w konkursie "Jeleniogórzanin bez barier". Chodzi o tych, którzy swoją postawą społeczną lub zawodową dają przykład innym. Zgłoszenia w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta w Jeleniej Górze przy współudziale Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych są przyjmowane do końca października br. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się w grudniu z okazji Międzynarodowego Dnia Inwalidy.

Zgłaszający może zaproponować jednego pełnoletniego kandydata. Jego imię, nazwisko i opis działalności należy wysłać w formie pisemnej pod adres: Urząd Miasta Jelenia Góra, Wydział Dialogu Społecznego, Plac Ratuszowy 58, (58-500) Jelenia Góra z dopiskiem Konkurs „Jeleniogórzanin bez barier” lub w wersji elektronicznej na adres: niepełnosprawni@jeleniagora.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 75/75-46-174.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony Urzędu Miasta, w zakładce "Aktualności" lub Sprawy Społeczne, Zdrowie i Polityka Społeczne, Działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
477
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group