Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7532
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jeleniogórskie pary patrolowe na medal!

Wtorek, 1 lipca 2014, 8:12
Aktualizacja: 8:16
Autor: 112
Region: Jeleniogórskie pary patrolowe na medal!
Fot. Archiwum Policji
St. sierż. Adam Gurak i st. sierż. Daniel Kucharski z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zajęli III miejsce w Turnieju Par Patrolowych pn. „Patrol roku”.

Do rywalizacji na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu stanęło blisko 70 najlepszych funkcjonariuszy służb patrolowo – interwencyjnych z Dolnego Śląska. Głównym celem zawodów było sprawdzenie i doskonalenie umiejętności zawodowych policjantów. Funkcjonariusze, którzy już wcześniej przeszli eliminacje na szczeblu powiatowym i miejskim rywalizowali z kolegami w takich konkurencjach jak: strzelanie, test wiedzy zawodowej i policyjny tor przeszkód, po raz pierwszy połączony z precyzyjną jazdą radiowozem.

Była to XXI edycja zawodów „Patrol Roku” dla policjantów prewencji, których głównym celem jest sprawdzenie i doskonalenie poziomu wiedzy oraz umiejętności zawodowych policjantów, a także wyrabianie nawyku współdziałania w patrolu, opartego na wzajemnym zaufaniu.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze - st. sierż. Adam Gurak oraz st. sierż. Daniel Kucharski w turnieju par patrolowych zajęli III miejsce w eliminacjach wojewódzkich do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju Par Patrolowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group