Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 6208
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórskie lodowiska ruszą w połowie grudnia

Środa, 5 grudnia 2012, 10:51
Aktualizacja: Czwartek, 6 grudnia 2012, 7:59
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jeleniogórskie lodowiska ruszą w połowie grudnia
Fot. Angela
Co z lodowiskami w Jeleniej Górze? – pytają nasi Czytelnicy. – Młodzież czeka na ich otwarcie już od tygodnia – dodają. Miejski Ośrodek Sportu, który obsługuje te obiekty informuje, że dwa lodowiska: przy II LO w Cieplicach oraz przy III LO na Zabobrzu już zostały rozłożone, a trzecie – przy Szkole Podstawowej nr 13 w centrum miasta – jest obecnie rozkładane. Wszystkie obiekty mają być dostępne dla mieszkańców w połowie grudnia.

Jak informuje Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor MOS-u, w przypadku lodowiska przy „Norwidzie” oraz przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy al. Jana Pawła II urządzenia są już rozłożone i teraz trwa procedura podłączenia energii elektrycznej.

- Taka procedura trwa kilka dni, więc jak tylko energetyka odbierze przyłącze prądu, rozpoczniemy mrożenie lodu – mówi. Tomasz Kluch, kierownik administracyjny MOS-u dodaje, że oba obiekty powinny być dostępne w połowie grudnia.

W podobnym terminie otwarty zostanie również Biały Orlik, który jest obecnie rozkładany przy Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Piotra Skargi. Tak, jak orlik przy tzw. budowlance będzie dostępny bez opłat. Użytkownicy zapłacą tylko za wypożyczenie łyżew – 4 zł dorośli i 2 zł dzieci i młodzież. Ceny te nie zmienią się również w przyszłym roku.

Wstęp na miejskie lodowisko przy „Norwidzie” kosztować będzie 6 zł dla dorosłych, a od przyszłego roku 8 zł. Dzieci i młodzież będą się ślizgać za darmo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group