Sobota, 27 czerwca
21°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Jeleniogórskie lodowiska ruszą w połowie grudnia

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Co z lodowiskami w Jeleniej Górze? – pytają nasi Czytelnicy. – Młodzież czeka na ich otwarcie już od tygodnia – dodają. Miejski Ośrodek Sportu, który obsługuje te obiekty informuje, że dwa lodowiska: przy II LO w Cieplicach oraz przy III LO na Zabobrzu już zostały rozłożone, a trzecie – przy Szkole Podstawowej nr 13 w

reklamy

Jak informuje Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor MOS-u, w przypadku lodowiska przy „Norwidzie” oraz przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy al. Jana Pawła II urządzenia są już rozłożone i teraz trwa procedura podłączenia energii elektrycznej.

- Taka procedura trwa kilka dni, więc jak tylko energetyka odbierze przyłącze prądu, rozpoczniemy mrożenie lodu – mówi. Tomasz Kluch, kierownik administracyjny MOS-u dodaje, że oba obiekty powinny być dostępne w połowie grudnia.

W podobnym terminie otwarty zostanie również Biały Orlik, który jest obecnie rozkładany przy Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Piotra Skargi. Tak, jak orlik przy tzw. budowlance będzie dostępny bez opłat. Użytkownicy zapłacą tylko za wypożyczenie łyżew – 4 zł dorośli i 2 zł dzieci i młodzież. Ceny te nie zmienią się również w przyszłym roku.

Wstęp na miejskie lodowisko przy „Norwidzie” kosztować będzie 6 zł dla dorosłych, a od przyszłego roku 8 zł. Dzieci i młodzież będą się ślizgać za darmo.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka