Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7615
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórski Sylwester z tanecznym show

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 19 grudnia 2015, 8:37
Aktualizacja: 8:39
Autor: Angelika Grzywacz – Dudek
Fot. Archiwum Organizatora
After Party, Czadoman, Tomski i Hello my Sunshine – to zespoły, które w tym roku będą bawić jeleniogórską publiczność podczas Sylwestra na Placu Ratuszowym. – Wychodzimy naprzeciw tym wszystkich, którzy na sylwestra chcą się bawić przy polskiej muzyce tanecznej. Wykonawcy, których zobaczymy stanowią absolutną czołówkę polskiego dance’u, a ich teledyski obejrzało ponad 170 mln osób – zapewniają organizatorzy.

After Party to zespół, który w ciągu dwóch lat „wbił” się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Zespół koncertował już w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Wielkim sukcesem zespołu było zajęcie pierwszego miejsca na Festiwalu w Kobylnicy, gdzie za piosenkę „Tylko ona jedyna” otrzymali statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo TV. Piosenka „Tylko ona jedyna” na liczniku ma już ponad 32 mln wyświetleń i cały czas rośnie, kanał youtube zespołu After Party obejrzało już ponad 120 mln osób. Od 2012 roku zespół zagrał ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą. Członkowie zespołu After Party: Patryk Pegza, Marcin Lichocki, Bartek Kołodziej, Maciej Nowak.

Czadoman natomiast wyróżnia się spośród innych zespołów disco. Po pierwsze: prezentuje swoje oblicze w postaci przeważnie zamaskowanego alter-ego, które przypomina jeszcze bardziej pokraczną wersję superbohatera. Przeważnie zostaje zdominowany przez płeć przeciwną, tak jakby nawet superbohater nie mógł oprzeć się wdziękom ponętnej kobiety. Po drugie: ma intrygujący głos pełen charyzmy, wyraźnie odstający od standardowych krzykaczy. Po trzecie: ma zabawne i dobrze wyprodukowane teledyski. Warto go posłuchać i obejrzeć. Jest autorem m.in. hitu „Ruda tańczy jak szalona”.

Uzupełnieniem gwiazd polskiej sceny dance będzie zespół Hello my Sunshine – półfinaliści Must be the Music, których wspomagać będzie dobrze znany jeleniogórzanom showman - Tomski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group