Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5891
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jeleniogórska para patrolowa zasłużyła na srebro!

Piątek, 26 czerwca 2015, 13:59
Aktualizacja: 14:03
Autor: 112
Region: Jeleniogórska para patrolowa zasłużyła na srebro!
Fot. Archiwum Policji
W Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu odbył się finał Wojewódzkiego Turnieju Par Patrolowych. Policjanci z Jeleniej Góry zajęli w II miejsce na 29 par patrolowych, które wzięły w nim udział.

W finale wzięły udział najlepsze policyjne pary patrolowo-interwencyjne, wyłonione w drodze eliminacji w komendach miejskich, powiatowych i komisariatach specjalistycznych na terenie województwa dolnośląskiego. Podczas zawodów rywalizowało ze sobą 29 par patrolowych, w następujących konkurencjach: test z wiedzy zawodowej, policyjny tor przeszkód i strzelanie sytuacyjne.

Policję Jeleniogórską w tym finale reprezentowali funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze: sierż. sztab. Daniel Kucharski oraz st. post. Dawid Czerwiński. Nasi funkcjonariusze zajęli II miejsce.

To już XXII edycja turnieju, którego głównym celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz umiejętności zawodowych policjantów pełniących służbę patrolowo-interwencyjną, wyrabianie nawyku współdziałania w patrolu, opartego na wzajemnym zaufaniu do kompetencji i profesjonalizmu partnera oraz wyłonienie najlepszej pary patrolowej z województwa dolnośląskiego. Dwa najlepsze patrole policyjne z finału wojewódzkiego, reprezentować będą Dolny Śląsk w finale ogólnopolskim.

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze insp. Zbigniew Markowski oraz jego zastępca mł. insp. Piotr Wałczyk wyróżnili policjantów nagrodą pieniężną, dyplomem oraz statuetką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group