Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 6125
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa/ Jelenia Góra: Jeleniogórscy policjanci w Warszawie?

Czwartek, 22 kwietnia 2021, 11:40
Autor: Przemek Kaczałko
Warszawa/ Jelenia Góra: Jeleniogórscy policjanci w Warszawie?
Fot. Screen wolne–media.pl
Wczoraj (21.04) pod Sądem Najwyższym w Warszawie odbył się protest w obronie sędziego Igora Tuleyi. W czasie transmisji internetowej można było zauważyć, że w czynnościach wobec demonstrantów biorą udział policjanci z Jeleniej Góry.

Wniosek w sprawie zatrzymania i przymusowego doprowadzenia sędziego Tuleyi został skierowany do Sądu Najwyższego w połowie marca przez Prokuraturę Krajową, która informowała wówczas, że w związku z tym, że sędzia Tuleya po raz trzeci nie stawił się na przesłuchanie w prokuraturze, Wydział Spraw Wewnętrznych PK wystąpił do Izby Dyscyplinarnej o zgodę na jego przymusowe doprowadzenie. Z kolei sędzia Tuleya odmawia stawienia się w prokuraturze i podkreśla, że nie uznaje Izby Dyscyplinarnej SN jako sądu oraz ważności decyzji podjętych przez tę izbę.

Podczas środowej manifestacji w stolicy zatrzymano kilka osób, a w działaniach mieli brać udział jeleniogórscy policjanci, co widać np. w trakcie transmisji facebookowej na "wolne-media.pl".

Jak się dowiedzieliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, na miejscu byli obecni początkujący funkcjonariusze w ramach szkolenia do oddziałów prewencji.

Twoja reakcja na artykuł?

9
12%
Cieszy
8
11%
Hahaha
1
1%
Nudzi
0
0%
Smuci
29
39%
Złości
27
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group