Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 3818
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie” w obiektywie

Niedziela, 30 czerwca 2013, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: Org
Do 26 lipca można przesyłać zdjęcia do XVII edycji Konkursu Fotograficznego „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie”, którą organizuje Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne. Główną nagrodą jest 500 zł.

Celem konkursu jest konfrontacja osiągnięć i postaw twórców fotografujących środowiska jeleniogórskiego i ogólnopolskiego. Utrwalenie, z myślą o przyszłych pokoleniach, obrazu miasta oraz jego mieszkańców na przełomie wieków. A także popularyzacja twórczości fotograficznej w społeczeństwie jeleniogórskim oraz propagowanie ziemi jeleniogórskiej na arenie ogólnopolskiej ze szczególnym uwzględnieniem piękna miasta.

Karta zgłoszenia wraz z regulaminem dostępna jest w siedzibie Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, które zmieniło siedzibę i obecnie znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 37 w Jeleniej Górze. Prace należy składać w siedzibie JTF w każdy czwartek, w godzinach 18.00-20.00, lub wysłać pod adres: Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne, Al. Wojska Polskiego 37, (58-500) Jelnia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group