Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 14 stycznia
Imieniny: Feliksa, Niny
Czytających: 12323
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jedno auto, dwóch pijanych kierowców

Piątek, 21 października 2011, 8:43
Aktualizacja: 9:10
Autor: KMP
Dwóch 20–letnich mężczyzn ze Świeradowa–Zdroju zostało zatrzymanych w Jeleniej Górze za prowadzenie samochodu po pijanemu.

Pierwszy wpadł, kiedy w nocy z 19 na 20 października jechał peugeotem al. Jana Pawła II mając w organizmie dwa promile alkoholu. Jak wynika z informacji policji, ten sam kierowca został powtórnie zatrzymany godzinę później, także w al. Jana Pawła II. Tym razem alkomat wskazał trzy promile, a pijany zmotoryzowany został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Nie koniec jednak na tym, bo po jakimś czasie patrol policji skontrolował to samo auto. Za jego kierownicą siedział inny 20-latek ze Świeradowa, który – na prośbę zatrzymanego wcześniej kolegi – „zaopiekował się” jego samochodem. Miał dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

– Obydwu zatrzymanym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami na kilka lat oraz wysoka grzywna – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
292
Staram się pomagać wszystkim
32%
Pomagam tylko osobom, które znam
35%
Nie biorę udziału w taki akcjach
33%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Jelonka wczoraj
"Zrób to sam" – kolorowy szklany wisior
 
Czechy
Przejdź się najdłuższym mostem wiszącym na świecie
 
Aktualności
Od dzwonów do kas fiskalnych. Niezwykła historia w Kowarach
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Kiedyś palono tu znicze, dziś robi się zakupy na obiad
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group