Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 4210
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jedni chcieli zapór, innym przeszkadzają

Wtorek, 28 lutego 2012, 7:58
Aktualizacja: 14:48
Autor: bc
Jelenia Góra: Jedni chcieli zapór, innym przeszkadzają
Fot. Czytelnik
Barierki, które stanęły na chodniku, okalającym nasz budynek utrudniają poruszanie się mamom z wózkami i osobom niepełnosprawnym, a po zmierzchu, kiedy stają się niewidoczne, grożą wypadkiem – napisał do nas lokator bloku przy ul. Noskowskiego 3 w Jeleniej Górze. – Po co te szykany? – pytał.

Mieszkaniec przysłał nam kilka fotografii tych zapór. - Oto na jaki genialny pomysł wpadła Jeleniogórska Spłdzielnia Mieszkaniowa – napisał. - Osoby, które nie wiedzą o tego typu zaporach, boleśnie się przekonują uderzając o nie nogami, a po chwili koziołkując na chodnik – podkreślał mężczyzna. - Nie wiem, komu ten pomysł ma służyć, ale wiem że nie pieszym ani osobom jadącym z małymi dziećmi w wózkach oraz osobom niepełnosprawnym – dodał.

Dariusz Gębura, kierownik Administracji nr 2 Jeleniogórskiej Spłdzielni Mieszkaniowej powiedział nam, że te barierki zostały ustawione w sierpniu zeszłego roku na... prośbę lokatorówów tego budynku. - Tam jest mało miejsc do parkowania i właściciele samochodów stawiali je tuż pod oknami. Chodziło o to, żeby ten proceder ukrócić – wyjaśniał D. Gębura. Podkreślał, że dotąd nikt się na barierki nie skarżył.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group