Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6357
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Jechał motocyklem i łamał wszystkie przepisy. Skończył na drzewie

Czwartek, 15 września 2011, 20:03
Aktualizacja: Piątek, 16 września 2011, 7:37
Autor: Agrafka
REGION: Jechał motocyklem i łamał wszystkie przepisy. Skończył na drzewie
Fot. Agrafka
Dziś około godz. 18.00 tuż obok wieży widokowej w Radomierzu motocyklista jadący z kierunku Maciejowej w stronę Kaczorowa, wyprzedzał na podwójnej ciągłej i wpadł w poślizg, w wyniku czego uderzył w drzewo. Kierowca i pasażerka z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

- 38- letni kierujący motocyklem jadąc wraz z pasażerką z kierunku Jeleniej Góry w stronę Kaczorowa, łamiąc wszelkie przepisy prawa ruchu drogowego, na łuku przez nadmierną prędkość zjechał na pobocze, sunął bokiem uderzając w drzewo. Pasażerka ma złamane nogi. Zarówno kierowca, jak i kobieta byli przytomni i zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący motocyklem nic nie pamięta, ale z relacji świadków wynika, że wyprzedzał na podwójnej ciągłej i nie dostosował się do znaku zakazu wyprzedzania - poinformował sierżant Jacek Drytko z KMP w Jeleniej Górze.

Kierowca był trzeźwy. Obok miejsca wypadku akurat przejeżdżał ratownik medyczny, który natychmiast udzielił poszkodowanym pomocy. Części motoru rozrzucone były na kilkadziesiąt metrów. Trwają czynności ustalające dokładny przebieg wydarzeń, ale najprawdopodobniej zdarzenie będzie potraktowane jako wypadek. Nie ma utrudnień w ruchu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group