Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5446
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jechał bez dokumentów, miał narkotyki i uciekał

Wtorek, 24 maja 2016, 8:32
Aktualizacja: 8:35
Autor: 112
Jelenia Góra: Jechał  bez dokumentów, miał narkotyki i uciekał
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24–letniego mieszkańca gminy Podgórzyn podejrzewanego o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających, posiadanie narkotyków , niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem bez uprawnień, bez dokumentów oraz ubezpieczenia.

W niedzielę (22.05) około godziny 20.10 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał informację, że prawdopodobnie kierujący pojazdem marki Opel Frontiera, jadący ulicą Wolności w Jeleniej Górze, jest pod wpływem alkoholu bądź podobnie działającego środka.

Funkcjonariusze wskazany pojazd zauważyli na ulicy Mostowej, a kiedy dali kierowcy sygnał do zatrzymania ten tylko przyspieszył . Nie reagował na sygnał do zatrzymania, ani na sygnalizację świetlną, jechał pod prąd i w końcu został zatrzymany, gdy uderzył w latarnię na jednym z parkingów.

- Kierującym okazał się 24-letni mieszkaniec gminy Podgórzyn. Był bardzo pobudzony i agresywny. Okazało się, że mężczyzna kierował autem najprawdopodobniej pod wpływem amfetaminy, co ostatecznie potwierdzi badanie krwi – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Ponadto mężczyzna miał w aucie kilka porcji tego narkotyku. Nie miał prawo jazdy ani dokumentów samochodu. Istnieje też podejrzenie, że tablice rejestracyjne zamontowane na aucie pochodzą z kradzieży. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group