Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 10 listopada
Imieniny: Andrzeja, Leny, Leona
Czytających: 13117
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: JCK dzieciom, czyli Pesteczka

Piątek, 2 czerwca 2023, 6:08
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: JCK dzieciom, czyli Pesteczka
Fot. Tomek Raczyński
W czwartek (1.06) Jeleniogórskie Centrum Kultury stanęło na wysokości zadania i zapewniło najmłodszym mieszkańcom i turystom szereg atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Były spektakle, dmuchane, animacje i koncert Czesława Mozila.

Na przybyłych gości czekały: dmuchana strefa zbaw, warsztaty teatralne i cyrkowe, animacje dla najmłodszych, czy malowanie buziek.

W programie nie zabrakło spektakli - wystąpili: Cichy Teatr, Teatr Akademia Wyobraźni, Teatr Nymburk, Teatr Ahoj, Teatr Nemno, Gaja Yritis Cirkus.

W części koncertowej wystąpił Czesław Mozil z orkiestrą, któremu towarzyszyli "Grajkowie przyszłości" - to jeleniogórska młodzież uczęszczająca na wokalne zajęcia pozalekcyjne w Zespole Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień w Jeleniej Górze. Młodych piosenkarzy przygotowała Renata Kryńska.

Pesteczka była częścią Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA, który na przełomie kwietnia i maja odbył się w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
11%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
148
Tak, kilka razy w miesiącu
5%
Tak, ale raz na parę miesięcy
28%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
5%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
13%
Nie biorę udziału w takich akcjach
49%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy Trump wywróci stolik Tuskowi?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Koszykówka
Zaczęli źle i tak też skończyli
 
Karkonosze
Śmigłowiec ratował turystę w Karkonoszach
 
Aktualności
OSP Podgórzyn wita nowy wóz
 
Aktualności
Sztuczna inteligencja ratuje mózgi
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group