Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 5566
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jazzowa środa z Mack Goldsbury Quartet w ODK

Środa, 4 grudnia 2013, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: ODK
Jelenia Góra: Jazzowa środa z Mack Goldsbury Quartet w ODK
Fot. Organizator
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze (ul. Trzcińskiego 12) zaprasza dzisiaj (4.12.) o godz. 19.00 do Kawiarni Muza na spotkanie z Mack Goldsbury Quartet, w ramach cyklu „Jazzowe środy w ODK”.

El Paso - jedno miasto - cztery osobowości. Mack Goldsbury, Maciej Fortuna, Erik Unsworth, Frank Parker. Niektórzy z nich mieszkają tam od dziecka, inni wprawdzie urodzili się w El Paso, jednak wyjechali na wiele lat, aby po półwieczu powrócić. Inni przybyli w ostatniej dekadzie, w zeszłym roku, może tylko na chwilę… na kilka dni. Połączyła ich wspólna pasja - jazz.

Nagrali wyjątkowy album „Live At El Paso”, który bez namysłu zdecydowała się wydać prestiżowa nowojorska wytwórnia Cadence Jazz Records. Cóż takiego kryje się wewnątrz na poły amerykańskiego, na poły meksykańskiego świata, przedzielonego rzeką Rio Grande, po której obydwu stronach, w dwóch całkowicie odmiennych rzeczywistościach, kultury i zwyczaje krzyżują się od stuleci? Na to pytanie odpowiadają językiem improwizacji artyści, których sztukę przeniknęła magia pustynnego „Słonecznego Miasta” - El Paso.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group