Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3423
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Janusz Kwak na czele MKS–u Olimpia Kowary

Poniedziałek, 4 marca 2013, 15:11
Aktualizacja: Wtorek, 5 marca 2013, 7:10
Autor: Przemo
Dotychczasowy prezes sekcji piłki nożnej, Janusz Kwak w ubiegłą sobotę (2. marca) został wybrany na szefa kowarskiego klubu, w którym oprócz piłki nożnej działają sekcje siatkówki i wędkarstwa.

Wiceprezesem Olimpii został ustępujący Adam Gzik, który uzyskał 15 głosów w głosowaniu na prezesa (przy 75 głosach na Kwaka). Skarbnikiem klubu nadal będzie Roman Bilski, a sekretarzem Leszek Skowron. W skład zarządu weszli ponadto: Dominik Urbański, Jerzy Gadomski, Jan Wojdan, Bohdan Krzywy i Leszek Supierz jako ich członkowie.

- W tym roku obchodzimy 500-lecie nadania praw miejskich, a klub w przyszłym roku będzie obchodził 70-lecie powstania.Pozwolę sobie ocenić pracę zarządu jako członek klubu. Nigdy tak wiele nie działo się w klubie dobrego, jak w tej kadencji. Wspaniały, długo oczekiwany awans do IV-ligi, pozyskanie dużej liczby sponsorów, renowacja płyty boiska. W tej chwili otrzymaliśmy pozwolenie na budowę i w pierwszej kolejności będziemy remontować trybuny, a następne pozwolenie obejmuje również oświetlenie - powiedział burmistrz Kowar, Mirosław Górecki

Burmistrz dziękował działaczom, sponsorom i trenerom Olimpii za wkład w rozwój klubu i wręczał im pamiątkowe dyplomy. Niestety nawet Adam Gzik uzupełniając listę zasłużonych pominął menadżera Tomasza Dudziaka, który ma niebagatelny wkład w utrzymanie drużyny.

Jednocześnie poinformowano, że siedziba klubu zostanie przeniesiona z ul. Karkonoskiej 14 do drugiego budynku Urzędu Miasta. Z miejskiego budżetu do MKS-u Olimpia Kowary wpłynie kwota 129 tysięcy złotych. Walne zebranie członków klubu przegłosowało również zmianę statutu, dzięki któremu stowarzyszenie stało się organizacją pożytku publicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group