Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6551
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JANOWICE WIELKIE: Janowice Wielkie w finale konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO”

Niedziela, 10 kwietnia 2011, 7:37
Aktualizacja: 7:37
Autor: Accipiter
JANOWICE WIELKIE: Janowice Wielkie w finale konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO”
Fot. ....
Uczniowie Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich zostali laureatami konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO” zorganizowanego przez Departament Regionalnego Programu Operacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu. Honorowy patronat nad konkursem objęli: wicemarszałek Marek Łapiński i europoseł Piotr Borys.

Początkowo siedemdziesiąt dolnośląskich gimnazjów zgłosiło swój udział w konkursie „Moja okolica pięknieje dzięki RPO”. Jednak w efekcie na konkurs trafiło ponad pięćdziesiąt prac plastycznych ilustrujących inwestycje dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego (RPO WD) 2007-2013.

Po ocenie wszystkich nadesłanych materiałów (albumów, filmów, gazetek szkolnych, grafik, komiksów, plakatów i rysunków), komisja wyłoniła pięciu finalistów z dolnośląskich szkół. Wśród nich znalazła się jedna placówka z powiatu jeleniogórskiego - Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich.

Finał konkursu będzie miał miejsce 12 maja br. w urzędzie marszałkowskim. Wtedy okaże się, którzy gimnazjaliści zwyciężą i w nagrodę pojadą na wycieczkę do Brukseli, ufundowaną przez Piotra Borysa, posła do Parlamentu Europejskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group