Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 5994
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jak zdobyć pieniądze na własną działalność

Niedziela, 12 marca 2017, 11:25
Aktualizacja: 11:28
Autor: UMWD
Jelenia Góra: Jak zdobyć pieniądze na własną działalność
Fot. Archiwum
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze zaprasza 15 marca o godz. 10.00 na kolejne spotkanie informacyjne pt. ” Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyć możliwości i zasad wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz instrumentów finansowych – pożyczek na preferencyjnych warunkach.

W roli prelegentów, zostali zaproszeni przedstawiciele instytucji realizujących projekty w ramach konkursów zarówno z Regionalnego Programu Operacyjnego jak i programów krajowych oraz podmioty wdrażające instrumenty zwrotne.

- Do udziału zapraszamy wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej: osoby do 29 roku życia, osoby od 30 roku życia zarówno zarejestrowane jak i niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy – informuje organizator.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich - Plac Ratuszowy 32/32a. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 13 marca. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group