Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 21 listopada
Imieniny: Janusza, Konrada
Czytających: 7369
Zalogowanych: 31
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jak to ugryźć?

Poniedziałek, 3 maja 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jak to ugryźć?
Fot. .....
Miłośników czworonogów oraz wszystkich, którzy chcieliby zaopiekować się psem Książnica Karkonoska zaprasza jutro na interesująca prezentację specjalisty.

„Kynologia – wiedza o psie – jak to ugryźć?” to tytuł wykładu Anny Pol, specjalisty zootechnika, absolwentki Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Prelekcja ilustrowana, kierowana jest do miłośników psów, posiadaczy czworonogów, wszystkich, których interesuje wykorzystanie psów w służbie człowieka.

Zaprezentowana zostanie systematyka ras, w tym ras polskich, wystawy psów rasowych, historia organizacji kynologicznych oraz zarys historyczny relacji pies-człowiek. Początek spotkania we wtorek, 4 maja, o godz. 16 w Książnicy Karkonoskiej, w sali konferencyjnej.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
331
Tak
36%
Nie
58%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
 
Pogodowo
Uwaga... Będzie bardzo ślisko, do tego opady śniegu
 
Jelenia Góra - KARR
Reportaż z 32. Polsko–Niemiecko–Czeskiego Forum Kooperacji Firm
 
Karkonosze
Dyrektor i prezes również wędrują po Karkonoszach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group