Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 6674
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Integracyjny Konkurs Tabliczki Mnożenia

Sobota, 7 marca 2020, 8:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 marca 2020, 15:20
Autor: SOSW
Jelenia Góra: Integracyjny Konkurs Tabliczki Mnożenia
Fot. SOSW
Już po raz trzeci w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Jeleniej Górze odbył się Integracyjny Konkurs Tabliczki Mnożenia.
W tym roku gościliśmy: Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych z Lwówka Śląskiego, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ze Zgorzelca oraz Zespół Szkół Specjalnych z Kamiennej Górze - informują organizatorzy. - Uczniowie rywalizowali w zawodach matematyczno-sportowych. Liczyła się dobra umiejętność tabliczki mnożenia, szybkość, spostrzegawczość, a przede wszystkim dobra zabawa. Konkurs umilił występ lokalny pani Katarzyny ze szkoły muzycznej Yamaha z Jeleniej Góry.

I miejsce w kategorii szkół zdobyli gospodarze SOSW – Szkoła Podstawowa, II miejsce gospodarze SOSW – Szkoła Branżowa, III miejsce ZPEW z Lwówka Śl., SOSW Zgorzelec, V miejsce - ZSS Kamienna Góra.

W kategorii indywidualnej „Mistrzem Tabliczki Mnożenia 2020”, po zaciętej walce został Kacper K. z SOSW Jelenia Góra. Na II miejscu był SOSW Nikodem S., na III -Mateusz S. SOSW Zgorzelec, na IV - Jakub M. ZPEW Lwówek Śl., a na V - Damian K. ZSS Kamienna Góra.

Organizatorzy z SOSW dziękują panu Przemkowi z Firmy „Lider” z Jeleniej Góry i Restauracji KFC - pani Agnieszce za przekazanie nagród.

Twoja reakcja na artykuł?

14
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group