Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6385
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Instalator odnawialnych źródeł energii – bezpłatny kurs

Niedziela, 17 sierpnia 2014, 8:33
Aktualizacja: 8:36
Autor: Org
Region: Instalator odnawialnych źródeł energii – bezpłatny kurs
Fot. Organizator
Trwa rekrutacja na bezpłatny kurs instalatora odnawialnych źródeł energii skierowany do firm. Kurs odbędzie się w Mysłakowicach. Pierwszy zjazd już 12–13 września. Kurs składa się z trzech modułów: kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła. W sumie 120 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych, prowadzonych przez cenionych specjalistów z branży.

Część praktyczna szkolenia odbędzie się we Wrocławiu. Organizator zapewnia bezpłatny dojazd. Szybki rozwój rynku odnawialnych źródeł energii spowodował deficyt na specjalistów posiadających umiejętność instalowania systemów wykorzystujących energię odnawialną. Stwarza to ogromne możliwości dla osób, które umiejętności te nabędą.

Działanie skierowane jest do osób samozatrudnionych, mikro i małych przedsiębiorstw, posiadających siedzibę lub oddział na Dolnym Śląsku, działających w branży instalacyjno-budowlanej, niekorzystających wcześniej ze szkoleń w ramach POKL, ich właścicieli i pracowników, z wykształceniem co najwyżej średnim.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy kontaktować się z Biurem Projektów we Wrocławiu pod nr tel. 71 36 66 895. Szkolenia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona projektu: www.slonecznekwalifikacje.org.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group