Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7172
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Informacja będzie z klasą

Wtorek, 18 listopada 2008, 8:29
Aktualizacja: 10:44
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Informacja będzie z klasą
Fot. TEJO
Z ulic miasta zniknęły tablice reklamowo–ogłoszeniowe, po których pozostały tylko stojaki. Mieszkańcy dzwonią do nas z zapytaniem, kto pościągał tablice na których do nie dawna wisiały plakaty i ogłoszenia oraz kiedy zostaną one zawieszone ponownie.

Wielu twierdzi, że tablice ogłoszeniowe racji bytu nie mają bo i tak nikt nie czyta tego, co jest na nich powieszone. Tymczasem okazuje się, że nic bardziej mylnego. Po ich zdjęciu wielu jeleniogórzan zauważyło ich brak, co więcej chce wiedzieć, kto zdemontował plansze w całym mieście.

Na szczęście tablic nikt nie ukradł. Ściągnęła je firma zajmująca się plakatowaniem miasta. – Wymieniamy stare tablice, których stan wraz z upływem czasu i działalności wandali stał się po prostu tragiczny – mówi Ryszard Ryszka, szef firmy 3 D Efekt Plakatowanie Miasta.

Do końca roku w mieście powstanie nowoczesny system bilbordowy z paneli, które łatwo będzie można naprawić bez spawarek czy agregatów.
Inwestor wykopał też zardzewiałe stojaki, które już zastąpiły nowe konstrukcje. Wszytko po to, by reklamy i ogłoszenia były estetyczne nie tylko w treści, ale również nie psuły krajobrazu miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group